Aktuality

24.06.2018 - Súťažte s Rodinnými pasmi a vyhrajte skvelú tortu!

 Aj vy by ste sa s chuťou radi zahryzli do takéhoto sladkého pokušenia? Presne takúto dobrotu v hodnote 40€ môžete teraz získať úplne zadarmo!

Sviežu tortu z čokoládového, bezlepkového korpusu s malinovo-mascarpone krémom, čokoládovou polevou a čerstvým ovocím upečie partner Rodinných pasov - Zeppelin Cafe & Souvenirs. 
Podmienky súťaže: 
Ak ste už držiteľom Rodinného pasu, verejne zdieľajte tento príspevok na svojom facebookovom profile a do komentára napíšte, s kým by ste si na torte radi pochutili. 
Ak nie ste držiteľom Rodinného pasu, registrujte sa cez online formulár na www.rodinne-pasy.sk. Zaberie vám to minútu a nič to nestojí, plus zdieľajte verejne tento príspevok u seba na Facebooku a do komentára napíšte: som nový člen.
Súťaž trvá do stredy 27.6.2018 - 12:00. Následne po zlosovaní a verifikácii zverejníme meno víťaza. Tortu si bude môcť prevziať v sobotu 30.6. v kaviarni a cukrárni Zeppelin na Sedlárskej ulici v Bratislave.

23.06.2018 - 24.06.2018 - Rozprávková Modra – 23. a 24.6.2018

„Tohtoročná Rozprávková Modra vás prevedie svetom a históriou bábok, dozviete sa napríklad, aký rozdiel je medzi tieňovým, marionetovým a maňuškovým divadlom,“ pozýva členka Modranskej Besedy a divadelníčka - bábkarka ochotníčka Agáta Petrakovičová Šikulová. V obľúbenom stane bude v sobotu čítať rozprávky Paťa Jariabková a v nedeľu ujo Mrkvička (Tibor Hujdič).
Program Rozprávkovej Modry 2018
Sobota 23. 6. 2018
14.30    Divadlo Lenky Hoškovej: Kráľovstvo na povale
15.15    Tatiana Šulíková: Plstená etuda
15.45    Divadlo Agapé (Martin Žák): Hľadanie kamarátov
17.00    Divadlo Spozavoza: Ružová rozprávka
18.15    Divadlo Agapé (Merema): More
Nedeľa 24. 6. 2018
14.30    Ivan Gontko a jeho tradičné divaldo Tyjátr: Turecký ostrov
15.45    Divadlo Žihadlo: Apači Papáči
17.00    Teatro Colorato: Mačkomyšia vojna
18.15    Divadielko Concordia: Huncút Gašpar
Ôsmy ročník Rozprávkovej Modry sa bude už tradične konať v parku pri jazierku vedľa Kultúrneho domu Ľudovíta Štúra v Modre. V prípade nepriaznivého počasia v Kultúrnom dome Ľudovíta Štúra v Modre. 

21.06.2018 - Zážitkový workshop Liečivá sila rozprávok – 22.6.2018, MC Piškótka, SV. Jur od 17:00 do 20:00

Zážitkový workshop vás zavedie do tajomného sveta rozprávok. Spolu s vašim dieťaťom sa ponoríte do rozprávkového príbehu, ktorý vo vás opäť prebudí spiacu fantáziu. Workshopom vás bude sprevádzať liečebná pedagogička a psychoterapeutka Katarína Šurdová. Na stretnutí sa dozviete i to, ako môže rozprávka pomôcť pri zvládaní záťažových situácií, ktoré deti prežívajú. Debatovať sa bude o klasických ľudových rozprávkach aj príbehoch zo života. 

19.06.2018 - Z Kramárika sa domov nikomu nechce

 "Kramárik, Kramárik, nejdem domov, spustím krik" - to je motto, ktoré vystihuje atmosféru v Rodinnom centre Kramárik. Okrem detí, ktorým sa odtiaľto nechce odísť, je to rovnako aj s rodičmi.  

Pohoda, dobrá nálada a množstvo aktivít tu čaká na deti od 0 do 6 rokov, maminy a ockov na materskej či rodičovskej "dovolenke" i starých rodičov. Vítané sú tu všetky rodinky, nielen tie z okolia. 
Kramárik, ktorý vznikol pred pár rokmi, z iniciatívy niekoľkých akčných mamičiek z Kramárov, má za cieľ vytvoriť takú atmosféru, aby ste sa tu dobre cítili a nikdy sa nenudili. Pre deti sú pripravené rôzne aktivity a pestrá ponuka hračiek v herni. Dostanú sa do kolektívu a naučia sa lepšie komunikovať, nielen s rovesníkmi, ale aj s dospelými. Rodičia sa zasa radi medzi sebou stretnú, z mnohých sú už dobrí priatelia. A kto má záujem, môže si vybrať aj s ponuky programov pre dospelých.   
Kurzy a podporné skupiny v Kramáriku
V Kramáriku organizujú rôzne kurzy - pre rôzne vekové kategórie detí aj pre rodičov. 
Deti do 3 rokov  tu aktuálne môžu navštevovať kurzy: Montessori ateliér, Dansulienka, My sme už veľkí!, Baby English, Minigymnastika - 9-36 mesiacov, Minigymnastika - 4-9 mesiacov a (po) Maľovanie (sa) s najmenšími. 
Staršie deti - od 3 do 6 rokov si môžu vybrať z týchto kurzov: Zdravé hravé nôžky, Veda nás baví, Angličtina pre deti, My sme už veľkí!, Piškótky a Výtvarný krúžok. 
No a dospeláci sa zasa môžu potrénovať v angličtine (Konverzácia angličtiny s native speakerom), spevniť svaly (Power joga pre mamičky - s deťmi), navštevovať kurzy: YOGArt a Gravid joga, alebo sa zúčastňovať podporných skupín dojčenia či nosenia.
Na stránke RC Kramárik - http://www.rckramarik.sk/ môžete sledovať kalendár podujatí, ktoré pre rodiny s deťmi pripravujú. 
Držitelia Rodinných pasov majú zľavu 10% na jednorázový vstup do herne.   

16.06.2018 - Umelci v Abelande – 16.6.2018 od 10:00 do 15:00

Na predposlednú sobotu jarnej sezóny prijali pozvanie do gazdovskej dedinky  umelci, ktorí každoročne maľujú, fotia a vyrezávajú v Lozorne. Táto pozvánka platí aj pre vás. Umelcov stretnete roztrúsených po krásne prírode. Tešte sa na najlepšieho dolnorakúskeho maliara Gottfieda Las Wurma s jeho žiakom, ďalej umeleckého fotografa Janka Hladíka zo Zohora, akademického maliara Eda Kalického zo Stupavy či umelca a architekta v jednej osobe - Igora Krista z Plaveckého Podhradia. Hladný nikto neostane – variť sa budú povestné halušky s polievkou. Držitelia rodinných pasov majú v Abelande zľavu 20% na atrakcie a občerstvenie. 

zobraziť všetky ›

 

Kalendár akcií

04:34 | Dnes je pondelok 25.06.18
Dnes má meniny Tadeáš
Pošli želanie
Novinky z Facebooku
Pre deti

Odporúčame

Kam s deťmi