Aktuality

27.12.2018 - 04.01.2019 - Zimné denné tábory

Prázdniny budú dlhé a možno niekomu z vás príde vhod ponuka nášho partnera - Denných táborov, ktorý v čase od 27.12.2018 organizuje zimné denné tábory. 
V ponuke sú tieto tábory:  
Vianoce s kockami LEGO® od 27. do 28.12.2018, 6 – 14 rokov
Zimný denný tábor s kockami LEGO®? Áno! Deti zažijú množstvo zábavy, nájdu si nových kamarátov a zdokonalia si technické zručnosti. 
Zima s kockami LEGO® - od 2. do 4.1.2019, 6 – 14 rokov
Program tábora je zostavený tak, aby sa chlapci aj dievčatá, pod vedením kvalifikovaných lektorov, hlavne zabavili a odreagovali v modernom centre plnom kociek LEGO®.  Deti si veľmi nenásilnou formou budujú základné poznatky a to zvyšuje ich záujem o vedu a techniku. Počas celého dňa majú dostatok fyzických aktivít na čerstvom vzduchu a hladinu energie im udržujeme zdravou výživnou stravou.


Zimní kuchárikovia – od 2. do 4.1.2019, 7 – 14 rokov
Predstavujeme vám čerstvú, ešte teplú novinku v zimnej táborovej ponuke. Spolu so Chef Parade vaše deti zažijú kulinárske zimné prázdniny plné dobrôt, ktoré si samé pripravia. A to, čo si uvaria, to si aj zjedia. Vyskúšajú polievky, studené predjedlá, zložitejšie hlavné jedlá a sladučké dezerty. Všetko pod taktovkou skúseného šéfkuchára. Po náročnou varení budeme oddychovať aj športovať na ihriskách. 


Prihlásiť sa môžete na stránke http://dennetabory.sk/obdobia/zima/. 
Držitelia Rodinných pasov si môžu uplatniť zľavu 10%. 

17.12.2018 - 01.01.2019 - VÝLETY PO VIANOČNÝCH TRHOCH

Milé rodinky, aj vy chcete zažiť a vidieť niečo nové? Stráviť príjemné chvíle adventného obdobia v kruhu rodiny a priateľov, na ktoré sa nezabúda? Dopriať si tradičné miestne špeciality a typické vianočné nápoje? Započúvať sa do tónov vianočnej hudby? Alebo kúpiť pre svojich blízkych netradičné a zaujímavé darčeky pod vianočný stromček, ktoré určite potešia? Predstavujeme vám novinku – Story mapu „Výlety po vianočných trhoch“, ktorú pripravil Slovenský dom Centrope.
Tento praktický sprievodca v elektronickej podobe vám poskytne informácie o vianočných trhoch v našom okolí – v Bratislave, v Trnave, v mestách v Bratislavskom a Trnavskom samosprávnom kraji a pozve vás aj na vianočné trhy u našich susedov v Rakúsku, Maďarsku a na Južnej Morave. Nájdete tu informácie o termínoch konania trhov, o zaujímavostiach, ktoré trhy ponúkajú a užitočné tipy čo a kde ochutnať. Story mapu nájdete na adrese: http://storymap.domcentrope.sk/map_VT/vt_sk/index.html?locale=sk#.
Alebo kliknite na pravej strane našej stránky na banner "Výlety po vianočných trhoch".
 

15.12.2018 - Spievajúci Prešporáčik

Zažite neopakovateľné chvíle v červenom Prešporáčiku, ktorý brázdi ulice Bratislavy aj v predvianočnom čase. Okrem zážitku z jazdy po Bratislave, si užijete aj vianočné koledy v podaní miešaného speváckeho zboru Cantus Bratislava. Prešporáčik zastavuje o 17:15 na Hurbanovom námestí pri Kostole sv. Jána z Mathy, o 18:00 na Hviezdoslavovom námestí a o 19:00 pri obchodnom centre Eurovea.
Ak by ste sa chceli previesť k Hradu a spoznať pôvaby tejto trasy, ako držitelia Rodinných pasov tu máte zľavu 20% na Hradný okruh. 


14.12.2018 - 15.12.2018 - Vianoce v Modre

Ešte je možno len pondelok, no všetci sa už tešíme na piatok. A viete už, čo budete robiť v piatok a v sobotu? Máme pre vás skvelý tip, neďaleko Bratislavy. V Modre sa bude totiž konať Vianočné zastavenie, ktorého súčasťou bude bohatý sprievodný program. Vybrať sa môžete na výstavu Agáty Petrakovičovej – Šikulovej pod názvom Balada, ktorá prezentuje maľbu na skle, v sobotu po zotmení (17:00 – 18:00) sa tešte na živý orloj, od 15:00 do 18:00 budú pre deti pripravené tvorivé dielne s Majolikou, zastaviť sa môžete aj v stánku Artfóra a Antikvariátu mestskej knižnice no a počas víkendu sa budú na nádvorí historickej radnice konať Vianočné trhy Mesta Modra a tradičná charitatívna zbierka koláčov. Predávať sa bude med, punč, údeniny, oblátky, medovníky, dekorácie a ako inak v Modre - aj keramika a víno. Vianočný príbeh rozpovedia žiaci zo školy Narnia, vystúpia tu miestne zbory i koledníci z modranskej školy Ľudovíta Štúra. Divadlo Agapé zahrá Zimnú rozprávku a na záver sa o slovo prihlási chrámový zbor z Pezinka – Ad Una Corda. Tak dovidenia v Modre!


08.12.2018 - Mikuláš na hrade Červený Kameň

Na hrad Červený Kameň znovu zavíta Mikuláš. A ani tento rok nepríde sám. Na pomoc si totiž zavolal aj svojich dvoch pomocníkov – rozvážneho anjela a nezbedného čerta.Tešiť sa môžete na Mikulášske prehliadky a chýbať nebude ani sladká odmena pre všetky malé aj veľké deti. Mikulášska prehliadka hradu sa začína každých 30 minút od 10:00 do 16:00. 
Vstupné:
dospelí: 6,00 €
seniori: 3,60 €
študenti: 3,00 €
deti 3 - 6 rokov: 1,00 €
rodinné vstupné: 13,00 €
deti do 3 rokov: zdarma


zobraziť všetky ›

 

Kalendár akcií

11:53 | Dnes je utorok 18.12.18
Dnes má meniny Sláva, Slávka
Pošli želanie
Novinky z Facebooku
Pre deti

Odporúčame

Kam s deťmi