Aktuality

21.04.2018 - 21.04.2018 - Hrnčiarsky kurz v Abelande už túto sobotu!

Pracovný týždeň sa láme v polovici a pomaly už začíname rozmýšľať, ako strávime tú pohodovejšiu časť týždňa - víkend. Rodina Abelovcov, ktorá žije vo svojej gazdovskej dedinke za Lozornom, všetkých pozýva na návštevu k sebe. Zvlášť sa potešia tí, ktorí by sa chceli naučiť, alebo si aspoň vysúšať točiť hlinu na hrnčiarskom kruhu.Do Abelandu zavíta Martin Hartiník s rodinkou a bude sa vám v sobotu 21. apríla venovať od 10:30 do jeho vyčerpania a vyčerpania zásob. Predpokladaný koniec je o 16:00. Akcia sa bude konať za každého počasia a držitelia Rodinných pasov tu majú zľavu 20% na atrakcie a občerstvenie.

Ako inak, nebudú chýbať bryndzové halušky, kváskový ražný chlebík, v mlyne sa bude mlieť múka, strieľať lukom, detičky sa budú môcť do 18:00 povoziť na koníkovi.
Príďte sa zacvičiť za hrnčiarov, lebo od nasledujúcej soboty tu spustia hrnčiarsku dielňu bez inštruktora. Hlinu si potom jednoducho kúpite v tunajšom bufete.

14.04.2018 - od 10:00 Istrobot

Milovníci umelej inteligencie, zbystrite pozornosť! Už v sobotu sa bude konať 18. ročník súťaže vlastnoručne zhotovených robotov, ktoré nadchnú nielen technických nadšencov. 
Program zaujme deti, dospelých aj celé rodiny. Okrem samotnej súťaže Národné centrum robotiky predstaví, aké roboty má k dispozícii a na čom všetkom pracuje.
Súťažiť sa bude vo viacerých kategóriách:
1. Stopár - robot musí prejsť po čiare do cieľa za čo najkratší čas, pričom zdoláva rôzne prekážky. 
2. Myš v bludisku - robot musí sám nájsť cestu z bludiska. 
3. V sklade kečupu - dva roboty sa pretekajú v tom, ktorý z nich vie lepšie poupratovať plechovky s kečupom. 
4. Lietajúca výzva - lietajúci robot musí prejsť pomedzi prekážky za čo najkratší čas. 
5. Voľná jazda - prekvapí vás, čo všetko roboty dokážu. 
Nuž neváhajte ani chvíľku a príďte na FEI, STU v Bratislave. 

13.04.2018 - Prvé kroky - cvičenie pre bábätká v Tanečnej škole Smiem prosiť?

Máte bábätko a rozmýšľate aká pohybová aktivita je preň vhodná? Vyskúšajte cvičenie určené
deťom od 5. do 9. mesiaca v tanečnej škole Mirky Kosorínovej Smiem prosiť? S dieťatkom
prichádza na kurz mamička alebo aj otecko a tak budete môcť nielen sledovať svoje dieťatko,
ale aktívne sa zapájať do cvičenia. Takáto spoločná aktivita pôsobí pozitívne na rozvoj
vzájomných vzťahov ale aj psychomotorický rozvoj bábätka. Cvičenie sa zameriava na rozvoj
hrubej aj jemnej motoriky, posilňuje zrak a vďaka hudobným aktivitám aj učí vnímať rytmus.
Dieťatko postupne začína vnímať svoje telo, zlepšuje sa jeho koordinácia a tiež si posilňuje
svalstvo. Počas cvičení s diplomovanou fyzioterapeutkou sa používajú lopty, overbal, zvukové
hračky a iné pomôcky. Kurz sa koná vždy v utorok od 15:00 do 15:45, ideálny vek je 6. až 9.
mesiac. Dieťatko by nemalo prísť na kurz príliš najedené či nevyspaté, po očkovaní,
prechladnuté či s teplotou. Tanečná škola Smiem prosiť? sa nachádza v OC RETRO na
Nevädzovej 6 v bratislavskom Ružinove. V okolí obchodného centra, alebo aj v jeho podzemnej
garáži zaparkujete bez problémov, prvé tri hodiny parkovania sú zdarma.
Zľava pre držiteľov Rodinných pasov tu je 10% na všetky tanečné lekcie, a kurzy, okrem
tovaru.Kontakt: +421/902 18 44 10, info@smiemprosit.sk, www.smiemprosit.sk

09.04.2018 - ZĽAVA v CK ÚSMEV s Rodinnými pasmi

Hľadáte pre svoje dieťa program na leto? S Rodinným pasom získate zľavu 7% na tábory a pobyty mladých 18+ organizované cestovnou kanceláriou CK ÚSMEV v Bulharsku, Chorvátsku, Taliansku a na jazykový pobyt v Londýne. Okrem toho si môžete uplatniť aj 10%-nú zľavu na pobyty pre rodiny a menšie kolektívy v útulnej chalupe Majer Biffar v krásnom prostredí Jahodnej. 
Pestrú ponuku táborov a letných pobytov môžete spoznať na domovskej stránke CK ÚSMEV: www.ckusmev.sk. Či už má vaše dieťa rado rybačku, ľudovú hudbu, tanec, či remeslá, kone a rado by si vyskúšalo život na ranči, zažilo futbalový tábor, tenisový camp či modelingový a tanečný tábor, tu ich všetky nájdete. A nielen to. Okrem najrôznejších táborov na Slovensku organizuje CK ÚSMEV aj tábory v Taliansku, Bulharsku a Chorvátsku a zájazdy pre dospelých do Bulharska a Talianska, zájazdy pre školy a jazykové tábory. Zdokonaliť sa v angličtine s CK ÚSMEV a s úsmevom na tvári môžu vaše deti aj na Malte kam sa dopravia letecky a budú ubytované v rodinách. Tak neváhajte a vyberte si z tejto zaujímavej ponuky!  

03.04.2018 - 03.04.2018 - UniCare - všetko, čo potrebujete, pod jednou strechou

Poznáte UniCare centrum? Pod jednou strechou nájdete materskú školu (zapísanú v sieti Ministerstva školstva) a registrované jasle, rodinné a coworking centrum. A vďaka našej spolupráci tu teraz držitelia Rodinných pasov získavajú - 10% zľavu na babysitting, detské oslavy, detské UniCare kurzy a detské tábory. Poďte sa teraz s nami pozrieť do tohto čarovného sveta.

Zábava, poznanie, starostlivosť
Objavíte tu nové možnosti zábavy, relaxu, vzdelávania a starostlivosti o deti. Deti tu majú k dispozícii veľké interiérové aj exteriérové ihrisko s množstvom atrakcií aj pre najmenšie deti. Občerstviť sa môžete v tunajšej kaviarni, s možnosťou pripojenia na WiFi.
Rodinné centrum UniCare je ako stvorené pre aktívne rodiny, mamičky čakajúce na príchod svojho bábätka (snoezelen wellness, kurzy gravidjógy, pilates, cvičenie na fitloptách, predpôrodná príprava a odborné poradenstvo). A obľúbia si to tu aj všetci zaneprázdnení rodičia. Pritom sa vám radi postarajú o vaše deti. Babysitting si môžete objednať aj mimo UniCare centra, či už u vás doma, alebo kdekoľvek potrebujete. Ak si lámete hlavu nad tým, kto vaše dieťa odprevadí do škôlky, školy, či na krúžky a všade kam treba - odpoveď nájdete tu! Profesionálne au pair z UniCare vás môžu sprevádzať i na cestách, dovolenke, všade, kde budete potrebovať pomoc. Aby ste mali čas aj na rodinný a partnerský život, UniCare ponúka aj možnosť zabezpečiť všetky bežné práce v domácnosti.

Coworking centrum - viac pre rodiny s deťmi
Ak hľadáte spôsob, ako spojiť podnikanie, vzdelávanie a rodinu, ste tu na správnom mieste. V UniCare coworking centre nájdete priestor na prácu, miesto na stretnutie s vašimi klientmi a príležitosť na vzdelávanie detí aj dospelých. A to všetko v príjemnom prostredí.

Materská škola UniCare
Súčasťou UniCare je aj bilingválna materská škola zapísaná v sieti Ministerstva školstva, určená pre deti vo veku od 2 do 6 rokov, s celoročnou prevádzkou. Jej cieľom je pripraviť dieťatko na život v spoločnosti, naučiť ho poznávať a učiť sa či rozvíjať jeho osobnosť a tvorivosť. Všetky ďalšie potrebné informácie nájdete na webovej stránke tu

Detské tábory
Počas toho, keď je vaša škôlka či škola zatvorená môžete nechať aktívne tráviť čas vaše deti v UniCare táboroch. Viac informácii nájdete na www.unicare.sk/tabory. 

zobraziť všetky ›

 

Kalendár akcií

15:42 | Dnes je štvrtok 19.04.18
Dnes má meniny Jela
Pošli želanie
Novinky z Facebooku
Pre deti

Odporúčame

Kam s deťmi