Aktuality

13.08.2018 - ZÍSKAJTE BEZPLATNE ZĽAVOVÚ KARTU RODINNÝ PAS

Máte radi kultúru, rodinné programy alebo chodíte radi na výlety? Hľadáte vzdelávacie kurzy, letné tábory, alebo jazykové pobyty pre svoje ratolesti? Radi si posedíte pri šálke dobrej kávy s priateľmi zatiaľ čo sa vaše deti hrajú? Tak ste na správnom mieste. Rodinné pasy sú projekt, ktorý vám pomôže nájsť skvelé miesta pre oddych, poznanie aj zábavu pre celú rodinu a navyše vo zvýhodnených cenách. Stačí ak sa bezplatne zaregistrujete na tejto stránke (pozri: RIGISTRÁCIA) a my vám priamo domov pošleme našu ZĽAVOVÚ KARTU.   

Držitelia Rodinného pasu získavajú zľavy na rôzne služby a produkty v bratislavskom a trnavskom kraji, ale aj v Rakúsku (Burgenland, Dolné Rakúsko). V súčasnosti naše služby využíva vyše 5000 rodín, temer 200 slovenských poskytovateľov služieb a ich počet narastá. Rodinné pasy sú osvedčený a fungujúci projekt nie len u nás na Slovensku, ale aj v ďalších európskych krajinách a my budeme radi ak sa k nám pripojíte. 
Všetkým držiteľom Rodinných pasov zasielame elektronicky každý mesiac newsletter so zhrnutím najlepších pripravovaných akcií na nadchádzajúci mesiac. Atraktívne podujatia ako aj informácie o možnostiach čerpania zliav môžete sledovať aj na našom facebookovej funpage - https://www.facebook.com/RodinnePasysk/, alebo na tejto webovej stránke. 
Registrujte sa, sledujte nás a možno tiež v jednej z našich súťaží vyhráte aj nejakú atraktívnu cenu. 

11.08.2018 - Oslava 99. výročia založenia včelárskych spolkov - 9:30 - 22:00

Srdečne vás pozývame na oslavu 99. výročia založenia včelárskych spolkov. Oslava sa bude konať v areáli Včelárskej paseky v Kráľovej pri Senci. Pre všetkých milovníkov včielok a včelích produktov aj pre všetky zvedavé deti bude pripravený zaujímavý program.  Tešte sa na divadelné predstavenia, včelársku burzu, detské súťaže, filmový festival a folklórne vystúpenia. Všetko potrebné sa dozviete v informačnom centre. V ukážkovej včelnici sa budete môcť pozrieť, ako to vyzerá v kráľovstve usilovných včielok a vo včelárskom múzeu zasa viac o tom, aké pomôcky používali včelári kedysi, aké úle poznáme a čo to vlastne znamená "byť včelár". Dovidenia!  

(GPS: 48.1995406, 17.5122698 (4 km od obce Kráľová pri Senci, pri odbočke Lúčny dvor)
DRŽITELIA RODINNÝCH PASOV POZOR: počas roka je vstupné do múzea dobrovoľné a držitelia RP majú 10% zľavu na ubytovanie pri pobyte minimálne 2 noci.

10.08.2018 - Športový deň v Dúbravke o 10:00

Na Pekníčke bude v piatok poriadne horúco! Všetky neposedné deti, aj rodičia, ktorí rozmýšľajú, aký program zajtra vymyslia, sú pozvané na Športový deň.
Cvičiť sa bude zumba, tiež sa bude tancovať, hrať futbal, squash, stolný tenis a hokejisti vám predvedú, ako trénujú. To však zďaleka nie je všetko! Pripravený bude aj petanque, šípky či lukostreľba. Vstup je zdarma.

05.08.2018 - Navštívte Ali farmu a tešte sa na remeslá aj kŕmenie zvierat!

Rodinné pasy majú nového partnera! Sme šťastní, že vám môžeme predstaviť kontaktnú a zážitkovú farmu s výukovou včelnicou vo Vinosadoch, odkiaľ si isto odnesiete krásne spomienky.

Obyvateľov farmy môžete spoznať každú prvú nedeľu v mesiaci. Pre deti bude zážitkom kŕmenie zvierat, ale aj ukážka tradičných remesiel.

Uvidíte, ako sa spracúva vlna, pletú košíky a dozviete sa všetko zo života včiel. So zľavovou kartou Rodinné pasy získate na Ali farme zľavu 28,6 % na vstupenku. Keďže kapacita je obmedzená, potrebná je rezervácia vopred, a to na telefónnom čísle: 0914 24 81 60 alebo na mailovej adrese: ivajur@centrum.sk. Farmu môžete navštíviť v čase od 15:00 do 18:00. Dovidenia na Ali farme! Viac informácií získate na stránke: www.alifarma.sk. 

04.08.2018 - 02.09.2018 - Veľká prázdninová zábava

Zámok Schloss Hof v susednom Rakúsku pripravil pre rodiny s deťmi aj na toto letné obdobie pestrý prázdninový program. Ponúka možnosť dosýta sa vyšantiť a zabávať, objavovať, zažiť dobrodružstvo, jednoducho prežiť nádherný deň. Počas augusta sa romantický zámok s priľahlím areálom premení na dejisko Veľkej prázdninovej zábavy.

Súčasťou každodenného programu, v čase od 14:00 do 17:00, budú workshopy, počas ktorých sa deti budú môcť vďaka nádherným dobovým kostýmom „premeniť“ na princov a princezné, upiecť si vlastné chrumkavé chlebíky či vytvoriť mini záhradku v kvetináči.

Víkendová ponuka zábavy je ešte pestrejšia. Hneď v prvú augustovú sobotu predvedie svoje umenie nadaný kúzelník Merlix. Jeho magická šou očarí malých i veľkých. Počas niekoľkých dní bude  hosťovať na zámku divadlo z Au, ktoré zaujme pútavými predstaveniami.
13. augusta predvedie svoj kumšt talentovaný kúzelník Helmut a 19. augusta sa predstaví bábkové divadlo so zaujímavou hrou o záchrane včiel. 
Koncerty, gašparkové divadlo, zábavná kuchárska šou, vyrezávanie z ovocia, jazdenie na poníkoch a množstvo ďalších lákavých aktivít. To všetko bude na vás čakať na Schloss Hofe. Honosné zámocké interiéri si nenechajte ujsť počas exkurzii. Alebo si doprajte romantickú prechádzku v záhradách.   
Zámocký areál Schloss Hof bude je otvorený od 10:00 do 18:00. 
Vstupné: dospelí  13€, deti (6-18 rokov ) 8€, deti do 6 rokov zdarma, rodinná vstupenka (2 dospelí + max. 3 deti) 34. Pre účasť na workshopoch a podujatiach je nutné zakúpiť si denný pas za 3€ alebo mesačný pas za 6€.

zobraziť všetky ›

 

Kalendár akcií

18:32 | Dnes je štvrtok 16.08.18
Dnes má meniny Leonard
Pošli želanie
Novinky z Facebooku
Pre deti

Odporúčame

Kam s deťmi