Aktuality

25.02.2019 - 01.03.2019 - Denný tábor cez jarné prázdniny – Retro Kids

Čochvíľa sú tu jarné prázdniny a s nimi kopec zábavy, športu, tanca a tvorivých hier v dennom tábore Retro Kids! Na všetky deti od 5 do 11 rokov sa opäť tešia skvelé animátorky od 25. februára do 1. marca 2019. Je len na vás, koľko dní vaše dieťa strávi v tábor. Môže to byť jeden deň alebo aj celých päť! Nástup je ráno o 8:00 a každý deň sa tábor končí o 17:00. 
 Cena:  1 deň – 25€, 2 dni – 48€, 3 dni – 69€, 4 dni – 88€, 5 dni – 105€
Pri platbe 5 dní – ušetríte až 20€!
V cene je poistné, 4x denne strava, pitný režim, program. 
Tešiť sa môžete na Tanečnú školu Mirky Kosorínovej „Smiem prosiť?“, športový program s RETRO Sport & Wellness, súťaže, hry, maľovanie na tvár, tvorivé dielne aj záverečnú diskotéku!
Rezervácie: 0917 700 200 alebo info@retrokids.sk
Počet miest je limitovaný!
Držitelia Rodinných pasov – zľava 10% na vstup do detského kútika, narodeninové oslavy, denné tábory organizované Retro Kids. 

16.02.2019 - Detská noc literatúry - od 17:00 do 20:00, Schaubmarov mlyn

Mlynica, povala, sýpka či stará kuchyňa skrývajú množstvo príbehov. Niektoré sú zábavné, iné záhadné a niektoré neuveriteľné. Vezmite si baterky a lampáše a príďte spolu s deťmi objavovať zabudnuté príbehy a bežne nedostupné priestory starého mlyna. Vstupné: 5€ dieťa; každé ďalšie dieťa 4€.

V Schaubmarovom mlyne sa môžete tešiť aj na EXPOZÍCIU MLYNÁRSTVA. Očarujúca vidiecka usadlosť s mlynom, ktorú dali postaviť pezinskí Pálfiovci, patrila od polovice 19. storočia štyrom generáciám bavorskej rodiny Schaubmarovcov. Barokový mlyn je dnes národnou pamiatkou, ktorú sa podarilo zachovať aj s funkčným technickým vybavením a okolitými, kedysi úžitkovými, budovami. Počas návštevy mlyna a pri prehliadke expozície sa dozviete viac o jeho histórii, fungovaní a spôsobe života jeho niekdajších majiteľov.

Do 21. apríla ste pozvaní aj do tunajšej GALÉRIE VÝTVARNÉHO UMENIA na výstavu Z kruhu von - moderná a súčasná slovenská keramika.
Príjemný čas s šálkou voňavej kávy Ebenica si môžete dopriať v tunajšej kaviarni. Deti si isto pochutia na limonáde od Herberta alebo dobrom koláčiku. V obchode si vyberiete z ponuky pekných kníh o umení a prírode pre deti aj dospelých. Nájdete tu i rôzne drobnosti z produkcie Schaubmarovho mlyna a Slovenskej národnej galérie. 

10.02.2019 - Zimné mini záhradky - workshop - od 15:30 do 17:00

Zmestí sa les do fľaštičky? Celý nie, no kúsok, ktorý nám bude robiť počas zimy radosť, určite áno. Príďte si do Schaubmarovho mlyna vytvoriť jednoduchú zimnú záhradku, ktorá sa vojde aj na písací stôl. Prejdete sa sadom, porozprávate sa o ekosystéme našej planéty a jeden miniatúrny si aj vyrobíte. Workshop je vhodný pre deti od 6 rokov. Vstupné: 4€ dieťa; 7€ rodinné vstupné. Na program nie je potrebné sa prihlasovať, stačí len prísť.
V Schaubmarovom mlyne sa môžete tešiť aj na expozíciu mlynárstva. Spoznajte očarujúcu vidiecku usadlosť s mlynom, ktorú dali postaviť pezinskí Pálfiovci a od polovice 19. storočia patrila štyrom generáciám bavorskej rodiny Schaubmarovcov. Barokový mlyn je dnes národnou pamiatkou, ktorú sa podarilo zachovať aj s funkčným technickým vybavením a okolitými, kedysi úžitkovými, budovami. Počas návštevy mlyna a pri prehliadke expozície sa dozviete viac o jeho histórii, fungovaní a spôsobe života jeho niekdajších majiteľov. Príjemný čas s šálkou voňavej kávy Ebenica si môžete dopriať v tunajšej kaviarni. Deti si isto pochutia na limonáde od Herberta alebo dobrom koláčiku. V obchode si vyberiete z ponuky pekných kníh o umení a prírode pre deti aj dospelých. Nájdete tu i rôzne drobnosti z produkcie Schaubmarovho mlyna a Slovenskej národnej galérie. 04.02.2019 - Milí naši priatelia,

aj vy rozmýšľate ako strávite čas s deťmi? Kam zájdete tento víkend s rodinou, či priateľmi? Máme pre vás skvelý tip. Je ním nový Magazín o cestovateľských tipoch po najkrajších miestach Bratislavského regiónu. Či už vás to ťahá do prírody a radi by ste spoznali nové zákutia nášho kraja, radi športujete, láka vás dobrodružstvo či poctivá, tradičná kuchyňa... Všetkých vás pozývame, aby ste si prelistovali tento magazín a načerpali z neho nové nápady a inšpiráciu. Magazín môžete získať ZDARMA v elektronickej aj papierovej podobe. Elektronickú verziu získate kliknutím na banner Magazín Bratislava región (http://domcentrope.sk/tl_files/img/BAmagazin/SMagaziny_BSK19_SJ_web.pdf), ktorý je umiestnený na pravej strane. Fyzicky si poň môžete prísť do Turistických informačných kancelárií (TIK) nášho kraja.  31.01.2019 - 15.04.2019 - Letný tábor v angličtine? Nech sa páči!

Už viete, ako, kde a s kým bude vaše dieťa tráviť letné prázdniny? Jazyková škola Class v lete organizuje pre záujemcov letné jazykové tábory Camp Wonderland – denné aj pobytové. Prihlásiť sa môžete už dnes – jednoducho – vyplnením ONLINE formulára na stránke www.class.sk v sekcii ANGLICKÝ TÁBOR. 
Denné tábory sú určené deťom od 6 do 9, resp. 12 rokov a okrem toho, že sa čosi nové naučia, užijú si i kopec zábavy počas skupinových aktivít. Medzinárodný tím profesionálnych lektorov a nadšených vedúcich poskytne vášmu dieťaťu výbornú starostlivosť. Budú sa spolu smiať, spievať, tancovať a hrať nové, vzrušujúce hry. Lekcie sa konajú v klimatizovaných priestoroch jazykovej školy v Ružinove. Za zábavou sa každý deň deti vyberú aj na ihriská v blízkom okolí. Turnusy číslo 3 a 4 ozvláštni výlet do Rakúska, kde deti čaká jazda na plachetnici. V prípade, že svoje dieťa prihlásite do 15. apríla, získate first-minute zľavu vo výške 10€. 


Ak chcete, aby sa vaše deti budili aj zaspávali s angličtinou, prihláste ich do pobytového tábora Camp Wonderland neďaleko Smoleníc, ktorý je určený pre deti od 9 rokov. Medzinárodní lektori a vedúci ale prinášajú do Wonderlandu viac než len angličtinu: dobrodružstvo, zábavu, športovanie, spoločné aktivity a hry. To všetko môžu aj vaše deti premeniť na tie najkrajšie spomienky. Táborníci sa môžu tiež tešiť na plachtenie po Neziderskom jazere s obedom so švédskymi stolmi a večerou v klasickej americkej reštaurácii. V prípade, že svoje dieťa prihlásite do 31. marca, získate first-minute zľavu vo výške 25€. 


V oboch prípadoch platí, že deti sú rozdelené do skupín podľa ich schopnosti hovoriť po anglicky, až v druhom rade podľa veku. 

zobraziť všetky ›

 

Kalendár akcií

00:19 | Dnes je sobota 16.02.19
Dnes má meniny Ida, Liana
Pošli želanie
Novinky z Facebooku
Pre deti

Odporúčame

Kam s deťmi