Aktuality

17.11.2018 - 18.11.2018 - Perníková chalúpka

Príďte si aj vy so svojimi rodinkami užiť príbeh, ktorý poznajú všetky generácie. Známi hrdinovia - Janíčko s Marienkou vás aj tento víkend pozývajú do rozprávky. Perníkov sa nakŕmia v Gašparkovom divadle v centre Bratislavy, v sobotu 17.11.2018 o 17:00 a v nedeľu 18.11.2018 o 11:00. Smutných koncov sa báť nemusíte, súrodenci sa s ježibabou nakoniec skamarátia. Carará! Cararárí! Divadielko je určené deťom od 2 rokov, vstupné: 4,50€. Vstupenka platí na jednu osobu (rodič alebo dieťa). S rodinným pasom máte zľavu pre dieťa 5%.


17.11.2018 - 23.12.2018 - Vianoce v Schloss hofe

Každý víkend až do Vianoc sa v skvostnom zámockom areáli konajú úžasné vianočné trhy, ktoré návštevníkom ponúkajú tie najkrajšie zážitky. Stačí len prísť a naplno si vychutnať čarovnú predvianočnú atmosféru. Zo stánkov rozvoniavajú vianočné špeciality, ktoré vás nasýtia i zohrejú, vianočné koledy zasa potešia na duši.Atrakcie sú ako každý rok pripravené aj  pre deti. Len sa teplo oblečte a tiež dobre nalaďte.  


13.11.2018 - Hľadáte si novú prácu po materskej?

Potom ste aj vy srdečne pozvané/í na workshop HĽADÁM SI NOVÚ PRÁCU po materskej. Konať sa bude v utorok 13.11. 2018 o 17:00 v rodinnom centre Kramárik, vstupné 5€. S tímom, ktorý vie ako na to odídete so skvelým životopisom a tiež pripravení/é na pohovor. Prihlásiť sa môžete na kurzy.rckramarik@gmail.com a prísť môžete aj s deťmi, ktoré sa prehrajú v herničke. 

10.11.2018 - Gaštanové zvieratká v Abelande

Už viete ako strávite najbližšiu sobotu? Vítaní ste určite v Abelande – gazdovskej dedinke v Lozorne na Záhorí. „Zakúrime v detskej dielni, kde si môžete z našich gaštanov a žaluďov vyrábať zvieratká podľa vašich nápadov. S deťmi pôjdeme do mlyna mlieť múku a pod strechou môžu šúpať a moržovať kukuricu. Zakúrime aj v kolibe a čajovni, kde určite ochutnajte domácu polievku, záhorácke lokše a Tominove bylinkové čajíky,“ pozýva domáci pán Igor Abel. Kto by mal záujem kŕmiť zvieratká, odporúčame priniesť si z domu suchý chlieb, prípadne mrkvu a jablká, len žiadnu kukuricu:D


09.11.2018 - V Ružinove bude strašiť - o 17:00

Vytvoriť si peknú, zaujímavú – a možno aj trošku strašidelnú masku – to si vyžaduje nielen čas a trpezlivosť, ale aj dobrý nápad. Príďte zažiť nezabudnuteľný tvorivý večer s bohatým programom pre deti aj dospelých, zúčastnite sa súťaže o najstrašidelnejšiu masku, alebo o najkrajšiu vyrezávanú tekvicu. To všetko už v piatok v Spoločenskom dome Prievoz. 

Počas strašidelného večera si môžete spraviť fotku na pamiatku v strašiselfie kútiku. Pre nadšencov adrenalínu bude pripravený strašihrad, kde budete plniť úlohy odvahy. Každé strašidielko čaká sladká odmena. Vstup zdarma.


zobraziť všetky ›

 

Kalendár akcií

14:56 | Dnes je piatok 16.11.18
Dnes má meniny Agnesa
Pošli želanie
Novinky z Facebooku
Pre deti

Odporúčame

Kam s deťmi