KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL - NA VANDROVKE PO SLOVENSKU - 11., 18., 25. apríla a 2., 9. a 16. mája 2021 od 8:00 do 11:45


pred 2 dňami


KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL - NA VANDROVKE PO SLOVENSKU - 11., 18., 25. apríla a 2., 9. a 16. mája 2021 od 8:00 do 11:45
 
ONLINE NA WWW.DETSKYFEST.SK/TURBOTV A NA FB A YOUTUBE - ZDARMA
...
Zúčastnite sa 6-dielneho edukačného seriálu o kráse našich regiónov, povolaniach, koncertoch a nových programoch pre deti a rodičov.
...
Zajko Turbo a medvedík Kuniboo už nevedeli obsedieť dlhšie doma. A tak si spoločne so Spievankou a Zahrajkom, Mirom Jarošom, Fíhou Tralalou, Dúhalkou, Tárajkom, Popletajkou a Paci Pac obuli túlavé topánky a vybrali sa spoznávať krásy slovenských krajov z Bratislavy až na Spiš.
..
Na deti čakajú nové vedomosti, koncerty i seriálové programy. Nový nedeľňajší online seriál odštartuje zvieratkovskou jogou, zatancujeme si ľudové tance, naučíme sa, ako si vycvičiť psíka s Jurajom Bačom a jeho havkom Robinom, a vďaka edukatívnemu seriálu „Animália“ si povieme aj niečo o bezpečnosti na internete. Na malých zvedavcov, ktorí chcú byť v obraze, čakajú prvé detské televízne noviny s Terezkou, Dynom a Lupym z Teáter Komika. V novej relácii “Od puku do popuku” sa deťom prihovorí hokejista Richard Lintner. Novinkou bude aj chutná relácia o varení „Majster šéfinko Kuniboo“. Kuchárske umenie predstavia šikovné deti a pomocnú varešku im podá aj Milan „Junior“ Zimnýkoval či Miro Jaroš so svojou mamičkou. Spoločne so Spievankovom je pripravený po každej nedeľnej časti seriál Angličanina, kde sa hravou formou bude „spíkovať“.
Ďalšou novinkou bude úplne nový seriál PACI PAC – Pesničková encyklopédia, Kúzelná fyzika a počas nej množstvo zaujímavých pokusov. Na každej zo 6 zastávok vás budú čakať nielen domáce úlohy, ale aj SÚŤAŽE ONLINE na www.detskyfest.sk/TURBOTV/
logo Tour Centrope logo BSK