Všetky akcie

17.11.2018 - 18.11.2018 - Perníková chalúpka

Príďte si aj vy so svojimi rodinkami užiť príbeh, ktorý poznajú všetky generácie. Známi hrdinovia - Janíčko s Marienkou vás aj tento víkend pozývajú do rozprávky. Perníkov sa nakŕmia v Gašparkovom divadle v centre Bratislavy, v sobotu 17.11.2018 o 17:00 a v nedeľu 18.11.2018 o 11:00. Smutných koncov sa báť nemusíte, súrodenci sa s ježibabou nakoniec skamarátia. Carará! Cararárí! Divadielko je určené deťom od 2 rokov, vstupné: 4,50€. Vstupenka platí na jednu osobu (rodič alebo dieťa). S rodinným pasom máte zľavu pre dieťa 5%.


17.11.2018 - 23.12.2018 - Vianoce v Schloss hofe

Každý víkend až do Vianoc sa v skvostnom zámockom areáli konajú úžasné vianočné trhy, ktoré návštevníkom ponúkajú tie najkrajšie zážitky. Stačí len prísť a naplno si vychutnať čarovnú predvianočnú atmosféru. Zo stánkov rozvoniavajú vianočné špeciality, ktoré vás nasýtia i zohrejú, vianočné koledy zasa potešia na duši.Atrakcie sú ako každý rok pripravené aj  pre deti. Len sa teplo oblečte a tiež dobre nalaďte.  


13.11.2018 - Hľadáte si novú prácu po materskej?

Potom ste aj vy srdečne pozvané/í na workshop HĽADÁM SI NOVÚ PRÁCU po materskej. Konať sa bude v utorok 13.11. 2018 o 17:00 v rodinnom centre Kramárik, vstupné 5€. S tímom, ktorý vie ako na to odídete so skvelým životopisom a tiež pripravení/é na pohovor. Prihlásiť sa môžete na kurzy.rckramarik@gmail.com a prísť môžete aj s deťmi, ktoré sa prehrajú v herničke. 

10.11.2018 - Gaštanové zvieratká v Abelande

Už viete ako strávite najbližšiu sobotu? Vítaní ste určite v Abelande – gazdovskej dedinke v Lozorne na Záhorí. „Zakúrime v detskej dielni, kde si môžete z našich gaštanov a žaluďov vyrábať zvieratká podľa vašich nápadov. S deťmi pôjdeme do mlyna mlieť múku a pod strechou môžu šúpať a moržovať kukuricu. Zakúrime aj v kolibe a čajovni, kde určite ochutnajte domácu polievku, záhorácke lokše a Tominove bylinkové čajíky,“ pozýva domáci pán Igor Abel. Kto by mal záujem kŕmiť zvieratká, odporúčame priniesť si z domu suchý chlieb, prípadne mrkvu a jablká, len žiadnu kukuricu:D


09.11.2018 - V Ružinove bude strašiť - o 17:00

Vytvoriť si peknú, zaujímavú – a možno aj trošku strašidelnú masku – to si vyžaduje nielen čas a trpezlivosť, ale aj dobrý nápad. Príďte zažiť nezabudnuteľný tvorivý večer s bohatým programom pre deti aj dospelých, zúčastnite sa súťaže o najstrašidelnejšiu masku, alebo o najkrajšiu vyrezávanú tekvicu. To všetko už v piatok v Spoločenskom dome Prievoz. 

Počas strašidelného večera si môžete spraviť fotku na pamiatku v strašiselfie kútiku. Pre nadšencov adrenalínu bude pripravený strašihrad, kde budete plniť úlohy odvahy. Každé strašidielko čaká sladká odmena. Vstup zdarma.


31.10.2018 - Halloweenská zábava 2019

Ak ešte stále rozmýšľate nad tým, ako stráviť tohtoročný Halloween, trošku vám to zjednodušíme. Vybrať si môžete aj z tejto ponuky. 

Halloween vo Funcity – od 16:00 do 20:00, cena: 9€dieťa
Príďte sa s vašimi ratolesťami zabaviť na halloween do Cubiconu! Čaká na vás maľovanie na tvár, pochod s lampášmi, kúzelnícke vystúpenie a mnoho ďalšieho.

UniCare Halloween Party – od 16:00 do 8:00, cena: neuvedená 
Interaktívny rodinný program pre deti od 3 rokov bude pripravený aj v UniCare centre. Čaká vás Halloween workshop, tvorivé dielne s halloween tématikou - výroba svetlonošov z tekvíc, interaktívna hra - animačný program pre deti - po stopách halloweenského pokladu a night family party. Vstup je v kostýmoch. Každá maska dostane darček!


Halloween v CVČ Pezinok – od 16: do 9:00, cena: 10€
Aj v Pezinku budete môcť zažiť tajuplnú noc, ak sa samozrejme nebojíte. 


Lampiónový sprievod Modrou – 17:00
Prejdite sa krásnou Modrou a zažite netradičný podvečer. Kostýmy si pripravte k téme baníctva. Vstup je voľný a masky sú vítané. Stretnutie je naplánované na priestranstvo pred Kultúrnym domom Modra. 

23.10.2018 - 27.01.2019 - A AKO ANIMÁTOR, BIBIANA

Výstava je oslavou práce animátorov, nenápadných a nekonečne trpezlivých ľudí, ktorí oživujú fantastické príbehy animovaných filmov. Rôznymi technikami animácie oživili všetko, čo sa dá: kresbu, papierik, plastelínu, hračky. Deti sa tu zoznámia s prácou zakladateľa slovenského animovaného filmu Viktora Kubala, jeho Panákom z križovatky a v starej vani sa stretnú s postavičkami kocúrov Pufa a Mufa. Cez papuľu draka sa dostanú do miestnosti o plôškovom filme k podsvieteným pracovným stolom. Technická miestnosť s postavičkami Ivana Popoviča je pracovisko, kde budú kresliť podklady ku kreslenému filmu. Na bábkový film je určená miestnosť s diorámami interiérov zo známych filmov a modelovacie postavičky, na ktorých si vyskúšajú pohyb. Digitálny plôškový a kreslený film a 3D animácia sa tvorí najnovšou technikou počítačovej animácie. Aj tu si deti vyskúšajú ako sa to robí.


20.10.2018 - Halloween party v Inspiro - o 15:00 v Park oddychu Inspiro

Park oddychu Inspiro oslavuje 4. narodeniny a na túto skvelú narodeninovú párty vás všetkých pozýva. Oslava bude rodinná a ako vždy, ladená tematicky v štýle Halloweenu. Ani tentoraz nebude chýbať obľúbená aktivita - vyrezávanie tekvíc. Tekvičné hlavy si nosiť nemusíte, stačí si so sebou priniesť nástroje potrebné na vyrezávanie. A keď sa zotmie, typický symbol Halloweenu ožije. 

Pre deti je pripravený zábavný program o bojazlivom strašidielku, minidisco, ale v mega prevedení, virtuálna realita, zábavné hry a súťaže. Zručnosti rodičov preveria XL hry. 
Atmosféru budú spríjemňovať muzikanti - Broňo Dobrota & Blues Rules a pozvanie prijala aj speváčka Misha, ktorá zaspieva niektoré zo svojich super hitov. Tešte sa aj na ohňovú šou v podaní skupiny Anta Agni. 
Hladoši - vonku sa bude grilovať a okrem toho bude pripravených kopec pochúťok pre všetkých. Program sa bude konať za každého počasia a je ZDARMA! 
17.10.2018 - ZÍSKAJTE BEZPLATNE ZĽAVOVÚ KARTU RODINNÝ PAS

Máte radi kultúru, rodinné programy alebo chodíte radi na výlety? Hľadáte vzdelávacie kurzy, letné tábory alebo jazykové pobyty pre svoje ratolesti? Radi si posedíte pri šálke dobrej kávy s priateľmi zatiaľ čo sa vaše deti hrajú? Tak ste na správnom mieste. Rodinné pasy sú projekt, ktorý vám pomôže nájsť skvelé miesta pre oddych, poznanie aj zábavu pre celú rodinu a navyše vo zvýhodnených cenách. Stačí ak sa bezplatne zaregistrujete na tejto stránke (pozri: RIGISTRÁCIA) a my vám priamo domov pošleme našu ZĽAVOVÚ KARTU. Držitelia Rodinného pasu získavajú zľavy na rôzne služby a produkty v bratislavskom a trnavskom kraji, ale aj v Rakúsku (Burgenland, Dolné Rakúsko). V súčasnosti naše služby využíva vyše 5000 rodín, temer 200 slovenských poskytovateľov služieb a ich počet narastá. Rodinné pasy sú osvedčený a fungujúci projekt nie len u nás na Slovensku, ale aj v ďalších európskych krajinách a my budeme radi, ak sa k nám pripojíte.

Všetkým držiteľom Rodinných pasov zasielame elektronicky každý mesiac newsletter so zhrnutím najlepších pripravovaných akcií na nadchádzajúci mesiac. Atraktívne podujatia ako aj informácie o možnostiach čerpania zliav môžete sledovať aj na našom facebookovej funpage - https://www.facebook.com/RodinnePasysk/, alebo na tejto webovej stránke.

Registrujte sa, sledujte nás a možno tiež v jednej z našich súťaží vyhráte aj nejakú atraktívnu cenu.


13.10.2018 - 14.10.2018 - Bitka pri Lamači 1866

Spoznajte minulosť a zároveň spojte poučenie so zábavou! Už tento víkend sa na lúke pred bratislavským krematóriom rozpúta bitka, ktorá účastníkom priblíži udalosti druhej polovice 19. storočia, kedy sa v Bratislave odohrala posledná bitka prusko-rakúskej vojny.

V sobotu uvidíte, ako sa žilo vo vojenskom dobovom tábore, pre deti bude pripravená súťaž v kreslení, milovníci histórie sa môžu tešiť na komentované ukážky vojakov historických jednotiek, predstaví sa vám rakúske delostrelectvo, rakúska, saská a pruská pechota. Hlavný program sa začne o 14:00, kedy sa dostanete priamo do centra bitky pri Lamači z roku 1866. 
Škola šermu pre deti, komentovaná ukážka pištolového súboja, výcvik husárskej jazdy, aj prednáška o zraneniach z boja - to všetko pripravili organizátori, aby uspokojili aj tých najnáročnejších. Program večer o 19:00 uzatvorí večerný živý obraz - bojová scéna. 
V nedeľu sa bude o 10:00 konať v Kostole sv. Margity na Vrančovičovej ulici v Lamači Pietny akt pri pomníku z prusko - rakúskej bitky. 

Zobrazené: 1-10 z celkom 419 
prvá | predcházajúca | následujúca | posledná

 

Kalendár akcií

14:56 | Dnes je piatok 16.11.18
Dnes má meniny Agnesa
Pošli želanie
Novinky z Facebooku
Pre deti

Odporúčame

Kam s deťmi