Všetky akcie

20.10.2018 - Halloween party v Inspiro - o 15:00 v Park oddychu Inspiro

Park oddychu Inspiro oslavuje 4. narodeniny a na túto skvelú narodeninovú párty vás všetkých pozýva. Oslava bude rodinná a ako vždy, ladená tematicky v štýle Halloweenu. Ani tentoraz nebude chýbať obľúbená aktivita - vyrezávanie tekvíc. Tekvičné hlavy si nosiť nemusíte, stačí si so sebou priniesť nástroje potrebné na vyrezávanie. A keď sa zotmie, typický symbol Halloweenu ožije. 

Pre deti je pripravený zábavný program o bojazlivom strašidielku, minidisco, ale v mega prevedení, virtuálna realita, zábavné hry a súťaže. Zručnosti rodičov preveria XL hry. 
Atmosféru budú spríjemňovať muzikanti - Broňo Dobrota & Blues Rules a pozvanie prijala aj speváčka Misha, ktorá zaspieva niektoré zo svojich super hitov. Tešte sa aj na ohňovú šou v podaní skupiny Anta Agni. 
Hladoši - vonku sa bude grilovať a okrem toho bude pripravených kopec pochúťok pre všetkých. Program sa bude konať za každého počasia a je ZDARMA! 
17.10.2018 - ZÍSKAJTE BEZPLATNE ZĽAVOVÚ KARTU RODINNÝ PAS

Máte radi kultúru, rodinné programy alebo chodíte radi na výlety? Hľadáte vzdelávacie kurzy, letné tábory alebo jazykové pobyty pre svoje ratolesti? Radi si posedíte pri šálke dobrej kávy s priateľmi zatiaľ čo sa vaše deti hrajú? Tak ste na správnom mieste. Rodinné pasy sú projekt, ktorý vám pomôže nájsť skvelé miesta pre oddych, poznanie aj zábavu pre celú rodinu a navyše vo zvýhodnených cenách. Stačí ak sa bezplatne zaregistrujete na tejto stránke (pozri: RIGISTRÁCIA) a my vám priamo domov pošleme našu ZĽAVOVÚ KARTU. Držitelia Rodinného pasu získavajú zľavy na rôzne služby a produkty v bratislavskom a trnavskom kraji, ale aj v Rakúsku (Burgenland, Dolné Rakúsko). V súčasnosti naše služby využíva vyše 5000 rodín, temer 200 slovenských poskytovateľov služieb a ich počet narastá. Rodinné pasy sú osvedčený a fungujúci projekt nie len u nás na Slovensku, ale aj v ďalších európskych krajinách a my budeme radi, ak sa k nám pripojíte.

Všetkým držiteľom Rodinných pasov zasielame elektronicky každý mesiac newsletter so zhrnutím najlepších pripravovaných akcií na nadchádzajúci mesiac. Atraktívne podujatia ako aj informácie o možnostiach čerpania zliav môžete sledovať aj na našom facebookovej funpage - https://www.facebook.com/RodinnePasysk/, alebo na tejto webovej stránke.

Registrujte sa, sledujte nás a možno tiež v jednej z našich súťaží vyhráte aj nejakú atraktívnu cenu.


13.10.2018 - 14.10.2018 - Bitka pri Lamači 1866

Spoznajte minulosť a zároveň spojte poučenie so zábavou! Už tento víkend sa na lúke pred bratislavským krematóriom rozpúta bitka, ktorá účastníkom priblíži udalosti druhej polovice 19. storočia, kedy sa v Bratislave odohrala posledná bitka prusko-rakúskej vojny.

V sobotu uvidíte, ako sa žilo vo vojenskom dobovom tábore, pre deti bude pripravená súťaž v kreslení, milovníci histórie sa môžu tešiť na komentované ukážky vojakov historických jednotiek, predstaví sa vám rakúske delostrelectvo, rakúska, saská a pruská pechota. Hlavný program sa začne o 14:00, kedy sa dostanete priamo do centra bitky pri Lamači z roku 1866. 
Škola šermu pre deti, komentovaná ukážka pištolového súboja, výcvik husárskej jazdy, aj prednáška o zraneniach z boja - to všetko pripravili organizátori, aby uspokojili aj tých najnáročnejších. Program večer o 19:00 uzatvorí večerný živý obraz - bojová scéna. 
V nedeľu sa bude o 10:00 konať v Kostole sv. Margity na Vrančovičovej ulici v Lamači Pietny akt pri pomníku z prusko - rakúskej bitky. 

09.10.2018 - 27.01.2019 - BIBIANA - Svet japonských rozprávok

Hoci na prvý pohľad sa nám zdajú japonské rozprávky exotické, v mnohom sa podobajú rozprávkam ostatných národov. Napríklad. známa japonská rozprávka Broskyňový chlapec pripomína príbeh o Jankovi Hraškovi. Jej filmová podoba na výstave Bibiany je ukážkou v rámci témy o nadprirodzených hrdinoch. Spracovanú tu objavíte aj tému Podivuhodné miesta s rozprávkou Tajuplný hostinec. O dobrých a zlých vlastnostiach sa dozviete z rozprávky O zázračnom bambusovom kvete a príbehy zo zvieracej ríše zastúpi Vďačná líška. V jednotlivých miestnostiach si môžu deti pozrieť aj ďalšie japonské animované filmové rozprávky z dielne významných európskych umelcov. Malí aj veľkí návštevníci sa oboznámia s touto nádhernou krajinou, jej umením, jazykom a písmom prostredníctvom kníh, dozvedia sa niečo aj o tradičnom jedle, čajovom obrade či o origami – umení z papiera. Jedinečné výtvarné riešenie výstavy, inšpirované japonským umením vytvára neopakovateľnú atmosféru. Deťom poskytuje poučenie aj zábavu. Môžu si skúsiť vytvoriť svoje vlastné origami či preveriť svoje jazykové schopnosti pri vyslovovaní japonských slov. 


08.10.2018 - V Aquaparku Senec majú držitelia Rodinných pasov výhody

Ak vaša rodina miluje vodu v akejkoľvek podobe a lákajú vás vodné atrakcie, vaša cesta by určite mala smerovať do AQUAPARKU Senec. Nie je dôležité, či ste plavec, neplavec alebo si chcete len s rodinou užívať spoločnú atmosféru pohody pri vode. Celoročne môžete využiť 5 bazénov (v lete sa prevádzka rozširuje na 7 bazénov, 4 tobogány a 6 šmykľaviek s vlastnými dojazdovými bazénmi) s teplotou vody od 27 do 38 °C. Oddýchne a zabaví sa tu každý. 

Ak ste navyše aj držiteľom zľavovej karty Rodinné pasy - máme pre vás správu, ktorá isto poteší všetkých milovníkov vody a skvelej zábavy! V Aquaparku Senec si môžete kúpiť permanentku v hodnote 100€ za ktorú ale dostanete kredit 120 bodov, čiže plus 20 % zdarma, čo poteší isto každého domáceho financmajstra. Permanentku si môžete zakúpiť v e-shope na www.aquaparksenec.sk/rodina.

 

06.10.2018 - Jablkové hodovanie® 2018 MODRA

Zahryznite sa do sladkého šťavnatého jablka a oslávte toto skvelé ovocie! Jablká vo všetkých podobách – v koláčoch aj muštoch, čaji, sušené jabĺčka, jablká v karameli a na paličke, či jablká ako rôzne dekóry – a omnoho viac. To všetko zažijete aj tento rok počas obľúbeného Jablkového hodovania v Modre a iných mestách a mestských častiach župy. Jablkové hodovanie® je pre všetkých milovníkov tohto zdravého ovocia doslova sviatok. Návštevníci môžu ochutnať aj samotné čerstvo pozberané chutné jablká od miestnych pestovateľov. 

V Modre sa tento rok bude akcia konať na novom – dočasnom mieste – v areáli Školského majetku SOŠ vinársko-ovocinárskej v Modre, Horná 22.02.10.2018 - 31.10.2018 - Program Gašparkovho divadla – október 2018

Ak máte radi príbehy s dobrým koncom, rozprávky plné zábavy i poučenia, príďte do Gašparkovho divadla na Rudnayovom námestí v Bratislave, kde rozprávkové bytosti ožívajú pod rukami skúsených bábkohercov.    

Uvidíte predstavenia: 
Jeseň - 6.10.2018 o 17:00 a 7.10.2018 o 11:00 
Lienka Kikilienka a jesenný panáčik - 13.10.2018 o 17:00 a 14.10.2018 o 11:00
Rozmarná princezná (novinka) - 20.10.2018 o 17:00
Herkules alebo Dobytie pekla (novinka) - 21.10.2018 o 11:00
Zimný kožuch zajka Fajka - 27.10.2018 o 17:00
Zbojník Rumcajs (novinka) - 28.10.2018 o 11:00 
Všetky predstavenia sú určené pre deti od 2 rokov. Cena vstupného na predstavenia Jeseň, Lienka Kikilienka a jesenný panáčik, Rozmarná princezná a Fajka je 4,50€. Predstavenie Herkules alebo Dobytie pekla a Zbojník Rumcajs stojí 4,90€.  
Ak ste držiteľom Rodinných pasov, celoročne tu na predstavenia môžete získať zľavu 5% pre vaše ratolesti. Viac informácií získate na stránke www.bratislavskygasparko.sk. 


01.10.2018 - Kurzy pre mamičky v jazykovej škole Class

Naučte sa angličtinu popri deťoch počas neformálnych stretnutí s lektorkou Libuš – mamičkou 2 detí. Lekcia trvá hodinu, koná sa vždy v piatok od 9:30 a kým mamy debatujú, deti sa hrajú a počúvajú. Herničky aj z Montessori materiálov sú pripravené pre deti do 3 rokov. Káva a čaj sú v cene. Kurz sa začne 5.10.2018 a jeho súčasťou je 12 lekcií. Cena je 100€, ak si zvolíte Class Flexy Pass, cena je 100€, držitelia Rodinných pasov majú zľavu 5%.


29.09.2018 - Vinobranie v Abelande - od 10:00 do 16:30

Aby bolo toto vinobranie naozaj zážitkom pre celé rodinky, z čerstvého hrozna, ktoré sa bude prešovať, vznikne sladký mušt a ten si tu môžete vychutnať dosýta. Deti budú mlieť hrozno na ručnom mlynčeku, točiť prešom, mlieť múku v mlyne, točiť hlinu na hrnčiarskom kruhu, šúpať a moržovať kukuricu na ručnom moržovníku, srtieľať lukom a môžu sa povoziť aj na koni. Variť sa budú domáce špeciality a ak bude chladno, zohrejete sa v kolibe alebo čajovni. Držitelia Rodinných pasov majú zľavu na atrakcie a občerstvenie. 


24.09.2018 - Aj vaša rodina môže mať krásne rodinné fotky!

Túžite aj vy po krásnych rodinných fotografiách, ktoré ostanú nielen vzácnou spomienkou na milé okamžiky s vašimi najbližšími, ale sú ak ozdobou každého interiéru? Nuž potom neváhajte a nechajte sa zvečniť v MM Fotostudiu.


Fotografie z dielne tohto ateliéru zahrejú pri srdci a môžu slúžiť aj ako pekný darček. Ak ste navyše držiteľom zľavovej karty Rodinný pas, na balíčky Rodina Mini, Rodina Klasik, Rodina Klasik+, Tehotenské fotenie (základné), Portrét (malý, stredný, veľký set) si môžete uplatniť zľavu 25%. Fotenie zabezpečuje profesionálna fotografka Monika Kucharová.  


Zobrazené: 1-10 z celkom 412 
prvá | predcházajúca | následujúca | posledná

 

Kalendár akcií

14:28 | Dnes je nedeľa 21.10.18
Dnes má meniny Uršuľa
Pošli želanie
Novinky z Facebooku
Pre deti

Odporúčame

Kam s deťmi