Všetky akcie

27.01.2019 - Ušité na mieru: rodinný program – Schaubmarov mlyn

Majú keramikárstvo, mlynárstvo a krajčírstvo niečo spoločné? Všetky tieto tri staré remeslá spoločne preskúmame a nakoniec ich tvorivo spojíme výrobou vlastných šitých vrecúšok na chlieb. 
Program je vhodný pre deti od 4 rokov. 
4€ 1 dieťa, 1 rodič, 7€ rodinné vstupné. 
Príďte do krásneho prostredia Schaubmarovho mlyna neďaleko Pezinka a užite si vzácny čas s rodinou. 22.01.2019 - 11.02.2019 - Nové kurzy a prednášky v RC Kramárik

Aj po novom roku pripravili v Rodinnom centre Kramárik pravidelné kurzy, na ktoré sa môžete ešte stále prihlásiť. Ten najbližší sa bude konať už 24.1. o 17:00 hod. a témou sú Tresty vo výchove. Prihlásiť sa môžete na adrese kurzy.rckramarik@gmail.com. 
Kto má vzťah k pôde alebo len túži si niečo vypestovať vlastnými rukami a dozvedieť sa čosi viac o záhradkárčení, vítaný je na prednáškach v rámci Komunitnej záhrady. Hlásiť na ne sa môžete na adrese zahrada.rckramarik@gmail.com. 
Do kalendára si teda poznačte nasledovné dátumy: 
22.1. o 17:00 Kompostovanie
28.1. o 17:00 Bylinky pre telo i dušu
11.2. o 17:00 Komunitné záhrady a záhrady, ktoré učia
V pláne je ešte prednáška o permakultúre, invazívnych druhoch a esenciálnych olejoch. 
S Rodinnými pasmi máte v Kramáriku 22,22% zľavu na permanentku na 5 vstupov a 11,76% zľavu na permanentku na 10 vstupov.  

 

18.01.2019 - Interaktívna prednáška DIGITÁLNE DETI o 17:00 v sále Mestského úradu vo Svätom Jure

Partner Rodinných pasov - MC Piškótka vás pozýva na interaktívnu prednášku, počas ktorej sa tešte na budovanie vnútornej motivácie k digitálnej rovnováhe. Okrem toho sa dozviete viac aj o používaní digitálnych médií a ich vplyve na rozvoj dieťaťa a hľadať sa bude aj odpoveď na otázku, o čo deti prichádzajú, keď používajú elektroniku. Reč bude aj o tom, či je lepšie limitovať prístup k elektronickým médiám, alebo ho deťom umožniť, či ako je to s bezpečnosťou na internete. 
Rezervovať miesto si môžete kúpou vstupenky na webe:
www.rodiclavouzadnou.sk
Vstupné: 9 €. 
S Rodinným pasom máte 10% zľavu na aktivity v MC Piškótka. 


16.01.2019 - Nový poskytovateľ zliav - RETRO KIDS

Milí držitelia Rodinných pasov, sme šťastní, že aj v novom roku máme pre Vás DOBRÉ SPRÁVY. Našim novým partnerom sa stalo detské centrum RETRO KIDS, ktoré sa nachádza na Nevädzovej 6 v budove OC Retro.Nájdete tu detský kútik plný hračiek, šmykľavky s guličkami, ale aj zázemie potrebné pre mamičky najmenších detí. S radosťou tu pre Vaše dieťa zorganizujú narodeninovú oslavu, na ktorú nezabudnete. Dospelí si príjemne oddýchnu v kaviarničke či čitárni. RETRO KIDS tiež pripravuje tvorivé dielne, tanečné lekcie a denné tábory.Zľava s Rodinnými pasmi 10% na vstup do detského kútika, narodeninové oslavy i denné tábory.

10.01.2019 - ZÍSKAJTE BEZPLATNE ZĽAVOVÚ KARTU RODINNÝ PAS

Milí čitatelia,  
ak ešte nemáte Rodinný pas, ale:
- máte radi kultúru, rodinné programy či organizované športové aktivity 
- hľadáte vzdelávacie kurzy, letné tábory, jazykové pobyty, krúžky 
- radi si posedíte pri šálke dobrej kávy s priateľmi, zatiaľ čo sa vaše deti hrajú
- a poteší vás ZĽAVA na rôzne tovary či služby
STE NA SPRÁVNOM MIESTE. 
Rodinné pasy sú projekt, ktorý vám pomôže nájsť skvelé miesta pre oddych, poznanie aj zábavu pre celú rodinu a navyše vo zvýhodnených cenách. Stačí ak sa bezplatne zaregistrujete na tejto stránke (pozri: REGISTRÁCIA) a my vám priamo domov pošleme našu ZĽAVOVÚ KARTU. 
Podmienkou je len TRVALÝ POBYT V Bratislavskom alebo Trnavskom samosprávnom kraji a dieťa v rodine.  
V súčasnosti naše služby využíva vyše 5000 rodín, temer 200 slovenských poskytovateľov služieb a ich počet narastá. Rodinné pasy sú osvedčený a fungujúci projekt nie len u nás na Slovensku, ale aj v ďalších európskych krajinách a my budeme radi, ak sa k nám pripojíte. 
SÚŤAŽE A VÝHRY
Rodinné pasy pre Vás pripravujú rôzne súťaže o atraktívne ceny. Minulý rok sme rozdávali praktické, pekné a navyše ekologické látkove tašky, darovali sme Vám vstupenky do Aquaparku Senec, funkčný nosič pre bábätko alebo na oslavu Dňa detí skvelú tortu z čerstvého ovocia od nášho partnera - Café Zeppelin. Všetkým našim partnerom ďakujeme za spoluprácu a veríme, že bude úspešne pokračovať aj v roku 2019.   
NOVINKY E-MAILOM
Všetkým držiteľom Rodinných pasov zasielame elektronicky každý mesiac newsletter so zhrnutím najlepších pripravovaných akcií na nadchádzajúci mesiac tak aby ste si vedeli v dostatočnom predstihu napr. spraviť rezerváciu alebo kúpiť vstupenky na nejaké podujatie.  
FACEBOOK
Atraktívne podujatia ako aj informácie o možnostiach čerpania zliav môžete sledovať aj na našom facebookovej funpage - https://www.facebook.com/RodinnePasysk/, alebo na tejto webovej stránke. 07.01.2019 - Nové zápisy do Tanečnej školy Mirky Kosorínovej "Smiem prosiť?"

OD 8.1.2019
Opäť sa môžete prihlásiť do tanečnej školy Mirky Kosorínovej! Čaká na vás celá škála tanečných kurzov rôznych tanečných štýlov.
Plesová príprava, Spoločenské tance, Latino, Balet, Jazz, Ľudové tance, Dancehall, Fleshdance či Hip hop pre všetky vekové kategórie – pre deti aj dospelých. Okrem toho tradične lekcie pre najmenších: Cvičenie pre bábätká, Babydance, Tanečná príprava či Babysalsa.


Prihlásiť sa môžete už DNES prostredníctvom registračného formulára   https://smiemprosit.sk/prihlasovaci-formular/, alebo telefonicky na čísle: 
0902 18 44 10  alebo kedykoľvek osobne v na 2. poschodí OC RETRO v bratislavskom Ružinove. 
Zľava pre držiteľov Rodinných pasov tu je 10% na všetky tanečné lekcie a kurzy, okrem tovaru. 
Viac ino: www.smiemprosit.sk

02.01.2019 - 07.01.2019 - Zimný denný tábor v detskom centre RETRO Kids

Uži si zimné prázdniny plné športu, tanca a tvorivých hier!
Aj počas zimných prázdnin sa môžu vaše deti dobre zabaviť a aj čosi novému sa priučiť. Všetky detičky od 5 do 11 rokov pozývame na 4-dňový denný tábor v termínoch:
Streda                2.1. 2019
Štvrtok               3.1.2019
Piatok                4.1.2019
Pondelok           7.1.2019
S možnosťou výberu 1 až 4 dni.
Tábor bude prebiehať od 8:00 do 17:00.
Cena:  (1 deň - 25€, 2 dni - 48€, 3 dni - 69€, 4 dni - 88€)
V cene je zahrnuté poistné, 4x denne strava, pitný režim a program. 
Počas celého dňa budú mať deti dostatok fyzických aktivít pri športe, tanci a na čerstvom vzduchu. 
Rezervácie: 0917 700 200 alebo info@retrokids.sk
Viac info na: www.retrokids.sk
Počet miest je limitovaný!
S Rodinnými pasmi máte v Tanečnej škole Smiem prosiť! zľavu 10% na všetky tanečné lekcie, kurzy, okrem tovaru v Smiem prosiť? 

01.01.2019 - 31.01.2019 - V Divadle LUDUS bude v januári všetko len nie nuda!

Tešte sa na štyri predstavenia, vďaka ktorým sa zabavíte alebo v nich nájdete skrytú múdrosť. V programe na prvý mesiac nového roku sú zaradené: 

14.1.2019 o 10:00 – Cirkus LamPamTanTalóne                                                                                  Príbeh o posledných troch klaunoch na svete, ktorí nemajú svoj cirkus a ani svoje publikum. Putujú po svete a hľadajú svoje publikum a miesto kde postavia cirkus. Všade kam prídu však vládne Kráľovná Nuda a má moc na každým obyvateľom zeme. Len tí, čo sú tvoriví, dostanú sa z jej chápadiel. Pre deti od 5 rokov. 
22.1.2019 o 9:00 – Pozor double stress! 
Divadelný komix pre tínedžerov a ich poľutovaniahodných rodičov. Podľa románu Juraja Šebestu Venussha (Ťažký týždeň). Voľné pokračovanie inscenácie Pozor, dobrý pes! Pre deti od 11 rokov. 
24.1.2019 o 10:00 – Plešivá speváčka                                                                                           
Vyprázdnenosť medziľudských vzťahov. Pózy a klišé. Život v nezmyselných schémach. Uviaznutie v stereotypoch správania. Konzum. Potreba spotrebovávať. Lákadlá mediálneho sveta. Klamstvá sociálnych sietí. To, čo sa zdalo byť absurdné a nezmyselné v minulom storočí, stáva sa realitou v 21. storočí. Žijeme teda absurditu? Predstavenie je vhodné pre mládež od 15 rokov.
28.1.2019 o 9:00 - Labyrint prísloví                                                                                                              Príďte si pozrieť pôvodnú rozprávkovú hru pre deti od 6 rokov, inšpirovanú zbierkou Petra Adolfa Zátureckého „Slovenské príslovia, porekadlá a úslovia“.

Predstavenia Divadla LUDUS môžete vidieť v Štúdiu L+S. S RODINNÝM PASOM - 20% zľava na vstupenky. 

01.01.2019 - 31.01.2019 - LA KOMIKA v januári pre najmenších

V Divadle LA KOMIKA pripravili na január znova aj predstavenia pre najmenších. 
Červená čiapočka – 2.1.2019 o 16:00
Klasická rozprávka o Červenej čiapočke, ktorá na ceste k chorej starej mame stretla vlka, patrí už storočia k najobľúbenejším. LA KOMIKA ju prinesie pre všetky deti a rodičov počas zimných víkendov, a verte, zažijete pri tom kopec zábavy!

O Jankovi a Marienke – 19.1.2019 o 16:00
Ďalším pestrofarebným hudobným predstavením pre deti bude známa rozprávka o Jankovi a Marienke, ktorí sa stratili v lese a tam objavili perníkovú chalúpku. Pozrite si, ako dopadne tento príbeh v LA KOMIKE. Kto skočí Ježibabe na lopatu?

Cisárové nové šaty - 26.1.2019 o 16:00
Príbeh z pera najznámejšieho rozprávkara Hansa Christiana Andresena pozná celý svet. Ako sa s týmto námetom popasovali v LA KOMIKE musíte vidieť na vlastné oči. 
Po začiatku predstavenia nie je možný vstup do sály. Ak sa vstupenky nevypredajú v predpredaji (sieť Ticketportal), dajú sa zakúpiť aj hodinu pred predstavením v pokladni divadla. Vstup detí do divadelnej sály je možný iba za doprovodu osoby nad 18 rokov. Zľavy pre deti, študentov, dôchodcov, zťp: bez nároku na zľavy. S Rodinnými pasmi si môžete v Divadle LA KOMIKA uplatniť zľavu 5% zľava na vstupenku. 

27.12.2018 - 30.12.2018 - Snehová kráľovná - hrad Červený Kameň

Na hrade Červený Kameň vám zahrajú klasickú autorskú rozprávku napísanú géniom tohto žánru – Hansom Christianom Andersenom, už takmer pred dvesto rokmi. Podmaňujúci príbeh dobra so zlom, na vrchole ktorého stojí magická postava Snehovej kráľovnej, prešiel odvtedy nespočetným množstvom spracovaní vrátane Ľadového kráľovstva. Svoju vlastnú adaptáciu si pripravil aj Červenokamenský divadelný súbor. Tešte sa na príbeh Gerdy a Kaja, príbeh Snehovej kráľovnej, ale aj Olafa či ľadovej príšery – obohatené o vlastnú poetiku. Predstavenie sa bude odohrávať vo viacerých, čarovne vyzdobených miestnostiach hradnej expozície. 


Vianočné prehliadky sa budú konať v čase od 10:00 do 17:00. Súčasťou podujatia budú už tradične aj stredoveké vianočné trhy v podaní občianskeho združenia Schatmansdorf.

Zobrazené: 1-10 z celkom 439 
prvá | predcházajúca | následujúca | posledná

 

Kalendár akcií

15:32 | Dnes je streda 23.01.19
Dnes má meniny Miloš
Pošli želanie
Novinky z Facebooku
Pre deti

Odporúčame

Kam s deťmi