Všetky akcie

25.02.2019 - 01.03.2019 - Denný tábor cez jarné prázdniny – Retro Kids

Čochvíľa sú tu jarné prázdniny a s nimi kopec zábavy, športu, tanca a tvorivých hier v dennom tábore Retro Kids! Na všetky deti od 5 do 11 rokov sa opäť tešia skvelé animátorky od 25. februára do 1. marca 2019. Je len na vás, koľko dní vaše dieťa strávi v tábor. Môže to byť jeden deň alebo aj celých päť! Nástup je ráno o 8:00 a každý deň sa tábor končí o 17:00. 
 Cena:  1 deň – 25€, 2 dni – 48€, 3 dni – 69€, 4 dni – 88€, 5 dni – 105€
Pri platbe 5 dní – ušetríte až 20€!
V cene je poistné, 4x denne strava, pitný režim, program. 
Tešiť sa môžete na Tanečnú školu Mirky Kosorínovej „Smiem prosiť?“, športový program s RETRO Sport & Wellness, súťaže, hry, maľovanie na tvár, tvorivé dielne aj záverečnú diskotéku!
Rezervácie: 0917 700 200 alebo info@retrokids.sk
Počet miest je limitovaný!
Držitelia Rodinných pasov – zľava 10% na vstup do detského kútika, narodeninové oslavy, denné tábory organizované Retro Kids. 

16.02.2019 - Detská noc literatúry - od 17:00 do 20:00, Schaubmarov mlyn

Mlynica, povala, sýpka či stará kuchyňa skrývajú množstvo príbehov. Niektoré sú zábavné, iné záhadné a niektoré neuveriteľné. Vezmite si baterky a lampáše a príďte spolu s deťmi objavovať zabudnuté príbehy a bežne nedostupné priestory starého mlyna. Vstupné: 5€ dieťa; každé ďalšie dieťa 4€.

V Schaubmarovom mlyne sa môžete tešiť aj na EXPOZÍCIU MLYNÁRSTVA. Očarujúca vidiecka usadlosť s mlynom, ktorú dali postaviť pezinskí Pálfiovci, patrila od polovice 19. storočia štyrom generáciám bavorskej rodiny Schaubmarovcov. Barokový mlyn je dnes národnou pamiatkou, ktorú sa podarilo zachovať aj s funkčným technickým vybavením a okolitými, kedysi úžitkovými, budovami. Počas návštevy mlyna a pri prehliadke expozície sa dozviete viac o jeho histórii, fungovaní a spôsobe života jeho niekdajších majiteľov.

Do 21. apríla ste pozvaní aj do tunajšej GALÉRIE VÝTVARNÉHO UMENIA na výstavu Z kruhu von - moderná a súčasná slovenská keramika.
Príjemný čas s šálkou voňavej kávy Ebenica si môžete dopriať v tunajšej kaviarni. Deti si isto pochutia na limonáde od Herberta alebo dobrom koláčiku. V obchode si vyberiete z ponuky pekných kníh o umení a prírode pre deti aj dospelých. Nájdete tu i rôzne drobnosti z produkcie Schaubmarovho mlyna a Slovenskej národnej galérie. 

10.02.2019 - Zimné mini záhradky - workshop - od 15:30 do 17:00

Zmestí sa les do fľaštičky? Celý nie, no kúsok, ktorý nám bude robiť počas zimy radosť, určite áno. Príďte si do Schaubmarovho mlyna vytvoriť jednoduchú zimnú záhradku, ktorá sa vojde aj na písací stôl. Prejdete sa sadom, porozprávate sa o ekosystéme našej planéty a jeden miniatúrny si aj vyrobíte. Workshop je vhodný pre deti od 6 rokov. Vstupné: 4€ dieťa; 7€ rodinné vstupné. Na program nie je potrebné sa prihlasovať, stačí len prísť.
V Schaubmarovom mlyne sa môžete tešiť aj na expozíciu mlynárstva. Spoznajte očarujúcu vidiecku usadlosť s mlynom, ktorú dali postaviť pezinskí Pálfiovci a od polovice 19. storočia patrila štyrom generáciám bavorskej rodiny Schaubmarovcov. Barokový mlyn je dnes národnou pamiatkou, ktorú sa podarilo zachovať aj s funkčným technickým vybavením a okolitými, kedysi úžitkovými, budovami. Počas návštevy mlyna a pri prehliadke expozície sa dozviete viac o jeho histórii, fungovaní a spôsobe života jeho niekdajších majiteľov. Príjemný čas s šálkou voňavej kávy Ebenica si môžete dopriať v tunajšej kaviarni. Deti si isto pochutia na limonáde od Herberta alebo dobrom koláčiku. V obchode si vyberiete z ponuky pekných kníh o umení a prírode pre deti aj dospelých. Nájdete tu i rôzne drobnosti z produkcie Schaubmarovho mlyna a Slovenskej národnej galérie. 04.02.2019 - Milí naši priatelia,

aj vy rozmýšľate ako strávite čas s deťmi? Kam zájdete tento víkend s rodinou, či priateľmi? Máme pre vás skvelý tip. Je ním nový Magazín o cestovateľských tipoch po najkrajších miestach Bratislavského regiónu. Či už vás to ťahá do prírody a radi by ste spoznali nové zákutia nášho kraja, radi športujete, láka vás dobrodružstvo či poctivá, tradičná kuchyňa... Všetkých vás pozývame, aby ste si prelistovali tento magazín a načerpali z neho nové nápady a inšpiráciu. Magazín môžete získať ZDARMA v elektronickej aj papierovej podobe. Elektronickú verziu získate kliknutím na banner Magazín Bratislava región (http://domcentrope.sk/tl_files/img/BAmagazin/SMagaziny_BSK19_SJ_web.pdf), ktorý je umiestnený na pravej strane. Fyzicky si poň môžete prísť do Turistických informačných kancelárií (TIK) nášho kraja.  31.01.2019 - 15.04.2019 - Letný tábor v angličtine? Nech sa páči!

Už viete, ako, kde a s kým bude vaše dieťa tráviť letné prázdniny? Jazyková škola Class v lete organizuje pre záujemcov letné jazykové tábory Camp Wonderland – denné aj pobytové. Prihlásiť sa môžete už dnes – jednoducho – vyplnením ONLINE formulára na stránke www.class.sk v sekcii ANGLICKÝ TÁBOR. 
Denné tábory sú určené deťom od 6 do 9, resp. 12 rokov a okrem toho, že sa čosi nové naučia, užijú si i kopec zábavy počas skupinových aktivít. Medzinárodný tím profesionálnych lektorov a nadšených vedúcich poskytne vášmu dieťaťu výbornú starostlivosť. Budú sa spolu smiať, spievať, tancovať a hrať nové, vzrušujúce hry. Lekcie sa konajú v klimatizovaných priestoroch jazykovej školy v Ružinove. Za zábavou sa každý deň deti vyberú aj na ihriská v blízkom okolí. Turnusy číslo 3 a 4 ozvláštni výlet do Rakúska, kde deti čaká jazda na plachetnici. V prípade, že svoje dieťa prihlásite do 15. apríla, získate first-minute zľavu vo výške 10€. 


Ak chcete, aby sa vaše deti budili aj zaspávali s angličtinou, prihláste ich do pobytového tábora Camp Wonderland neďaleko Smoleníc, ktorý je určený pre deti od 9 rokov. Medzinárodní lektori a vedúci ale prinášajú do Wonderlandu viac než len angličtinu: dobrodružstvo, zábavu, športovanie, spoločné aktivity a hry. To všetko môžu aj vaše deti premeniť na tie najkrajšie spomienky. Táborníci sa môžu tiež tešiť na plachtenie po Neziderskom jazere s obedom so švédskymi stolmi a večerou v klasickej americkej reštaurácii. V prípade, že svoje dieťa prihlásite do 31. marca, získate first-minute zľavu vo výške 25€. 


V oboch prípadoch platí, že deti sú rozdelené do skupín podľa ich schopnosti hovoriť po anglicky, až v druhom rade podľa veku. 

27.01.2019 - Ušité na mieru: rodinný program – Schaubmarov mlyn

Majú keramikárstvo, mlynárstvo a krajčírstvo niečo spoločné? Všetky tieto tri staré remeslá spoločne preskúmame a nakoniec ich tvorivo spojíme výrobou vlastných šitých vrecúšok na chlieb. 
Program je vhodný pre deti od 4 rokov. 
4€ 1 dieťa, 1 rodič, 7€ rodinné vstupné. 
Príďte do krásneho prostredia Schaubmarovho mlyna neďaleko Pezinka a užite si vzácny čas s rodinou. 22.01.2019 - 11.02.2019 - Nové kurzy a prednášky v RC Kramárik

Aj po novom roku pripravili v Rodinnom centre Kramárik pravidelné kurzy, na ktoré sa môžete ešte stále prihlásiť. Ten najbližší sa bude konať už 24.1. o 17:00 hod. a témou sú Tresty vo výchove. Prihlásiť sa môžete na adrese kurzy.rckramarik@gmail.com. 
Kto má vzťah k pôde alebo len túži si niečo vypestovať vlastnými rukami a dozvedieť sa čosi viac o záhradkárčení, vítaný je na prednáškach v rámci Komunitnej záhrady. Hlásiť na ne sa môžete na adrese zahrada.rckramarik@gmail.com. 
Do kalendára si teda poznačte nasledovné dátumy: 
22.1. o 17:00 Kompostovanie
28.1. o 17:00 Bylinky pre telo i dušu
11.2. o 17:00 Komunitné záhrady a záhrady, ktoré učia
V pláne je ešte prednáška o permakultúre, invazívnych druhoch a esenciálnych olejoch. 
S Rodinnými pasmi máte v Kramáriku 22,22% zľavu na permanentku na 5 vstupov a 11,76% zľavu na permanentku na 10 vstupov.  

 

18.01.2019 - Interaktívna prednáška DIGITÁLNE DETI o 17:00 v sále Mestského úradu vo Svätom Jure

Partner Rodinných pasov - MC Piškótka vás pozýva na interaktívnu prednášku, počas ktorej sa tešte na budovanie vnútornej motivácie k digitálnej rovnováhe. Okrem toho sa dozviete viac aj o používaní digitálnych médií a ich vplyve na rozvoj dieťaťa a hľadať sa bude aj odpoveď na otázku, o čo deti prichádzajú, keď používajú elektroniku. Reč bude aj o tom, či je lepšie limitovať prístup k elektronickým médiám, alebo ho deťom umožniť, či ako je to s bezpečnosťou na internete. 
Rezervovať miesto si môžete kúpou vstupenky na webe:
www.rodiclavouzadnou.sk
Vstupné: 9 €. 
S Rodinným pasom máte 10% zľavu na aktivity v MC Piškótka. 


16.01.2019 - Nový poskytovateľ zliav - RETRO KIDS

Milí držitelia Rodinných pasov, sme šťastní, že aj v novom roku máme pre Vás DOBRÉ SPRÁVY. Našim novým partnerom sa stalo detské centrum RETRO KIDS, ktoré sa nachádza na Nevädzovej 6 v budove OC Retro.Nájdete tu detský kútik plný hračiek, šmykľavky s guličkami, ale aj zázemie potrebné pre mamičky najmenších detí. S radosťou tu pre Vaše dieťa zorganizujú narodeninovú oslavu, na ktorú nezabudnete. Dospelí si príjemne oddýchnu v kaviarničke či čitárni. RETRO KIDS tiež pripravuje tvorivé dielne, tanečné lekcie a denné tábory.Zľava s Rodinnými pasmi 10% na vstup do detského kútika, narodeninové oslavy i denné tábory.

10.01.2019 - ZÍSKAJTE BEZPLATNE ZĽAVOVÚ KARTU RODINNÝ PAS

Milí čitatelia,  
ak ešte nemáte Rodinný pas, ale:
- máte radi kultúru, rodinné programy či organizované športové aktivity 
- hľadáte vzdelávacie kurzy, letné tábory, jazykové pobyty, krúžky 
- radi si posedíte pri šálke dobrej kávy s priateľmi, zatiaľ čo sa vaše deti hrajú
- a poteší vás ZĽAVA na rôzne tovary či služby
STE NA SPRÁVNOM MIESTE. 
Rodinné pasy sú projekt, ktorý vám pomôže nájsť skvelé miesta pre oddych, poznanie aj zábavu pre celú rodinu a navyše vo zvýhodnených cenách. Stačí ak sa bezplatne zaregistrujete na tejto stránke (pozri: REGISTRÁCIA) a my vám priamo domov pošleme našu ZĽAVOVÚ KARTU. 
Podmienkou je len TRVALÝ POBYT V Bratislavskom alebo Trnavskom samosprávnom kraji a dieťa v rodine.  
V súčasnosti naše služby využíva vyše 5000 rodín, temer 200 slovenských poskytovateľov služieb a ich počet narastá. Rodinné pasy sú osvedčený a fungujúci projekt nie len u nás na Slovensku, ale aj v ďalších európskych krajinách a my budeme radi, ak sa k nám pripojíte. 
SÚŤAŽE A VÝHRY
Rodinné pasy pre Vás pripravujú rôzne súťaže o atraktívne ceny. Minulý rok sme rozdávali praktické, pekné a navyše ekologické látkove tašky, darovali sme Vám vstupenky do Aquaparku Senec, funkčný nosič pre bábätko alebo na oslavu Dňa detí skvelú tortu z čerstvého ovocia od nášho partnera - Café Zeppelin. Všetkým našim partnerom ďakujeme za spoluprácu a veríme, že bude úspešne pokračovať aj v roku 2019.   
NOVINKY E-MAILOM
Všetkým držiteľom Rodinných pasov zasielame elektronicky každý mesiac newsletter so zhrnutím najlepších pripravovaných akcií na nadchádzajúci mesiac tak aby ste si vedeli v dostatočnom predstihu napr. spraviť rezerváciu alebo kúpiť vstupenky na nejaké podujatie.  
FACEBOOK
Atraktívne podujatia ako aj informácie o možnostiach čerpania zliav môžete sledovať aj na našom facebookovej funpage - https://www.facebook.com/RodinnePasysk/, alebo na tejto webovej stránke. Zobrazené: 1-10 z celkom 444 
prvá | predcházajúca | následujúca | posledná

 

Kalendár akcií

00:37 | Dnes je sobota 16.02.19
Dnes má meniny Ida, Liana
Pošli želanie
Novinky z Facebooku
Pre deti

Odporúčame

Kam s deťmi