Adrenalín a dobrodružstvo s Rodinnými pasmi

24.07.2017 - Máte radi adrenalín a dobrodružstvo? Všetci držitelia Rodinných pasov si ho môžu dopriať za lepšie ceny. Prinášame vám prehľadný zoznam miest a ich popis v okolí Bratislavy. 


Action Tower - skokárska a vyhliadková plošina

Skokanská a vyhliadková veža sa nachádza v Pezinku. Zažiť tu môžete najvyšší zoskok na Slovensku z výšky 110 m, zlanovanie aj vyhliadky House Running. Na všetky tieto služby máte zľavu 15%

Areál Action Park Čunovo

20%-né zľavy vás čakajú v Lanovom centre v rámci veľkého okruhu Fun balíka. Vyskúšať si tu môžete obriu hojdačku, lanovku a Tarzanov skok.  

BalonFly - Lety balónom

Túžite vidieť svet z vtáčej perspektívy? Ak áno, využite ponuku 10%-ných zliav  na balónové lety a 5%-né zľavy na tandemové zoskoky BalonFly. 

Bobová dráha

Spustiť sa dole svahom na boboch je zážitok v každom veku, vhodný aj pre deti, ktoré si na veľké adrenalínové dobrodružstvá ešte musia počkať. Uplatniť si tu môžete 25%-nú zľavu - pri kúpe troch jázd je štvrtá zdarma.  

CK Rafting Tour

10%-ná zľava na 2 - 4 dňový zájazd do Rakúska platí na aktivity: rafting po rieke Salza, canyoning. Počas týchto vodáckych výletov nie je o dobrodružstvo núdza. Tešte sa na splavovanie, rafting, turistiku, canyoning. 

Eurorafting s.r.o.

Ďalšia vodácka aktivita sa týka splavu Malého Dunaja a Moravy. Dostanete tu 15%-nú zľavu. Splav Malého Dunaja patrí k neopakovateľným zážitkom trávenia voľného času. Je vhodný aj pre úplných začiatočníkov.   

Lukostrelecký klub Elán

Vyskúšajte si streľbu z luku alebo kuše. V prípade záujmu sa vám bude venovať skúsený inštruktor z lukostreleckého klubu Elán, ktorý vás naučí správnu techniku streľby. Vybrať si môžete z viacerých typov lukov a kúš. Zľava tu je 7%. 

Tandemové zoskoky, vyhliadkové lety - Vertical Jump

Na Letisku v Kráľovej pri Senci pre vás pripravili 20%-né zľavy na tandemové zoskoky. Na Letisku Slávnica (blízko Dubnice nad Váhom) môžete dostať 10%-nú zľavu na vyhliadkové lety nad 30 minút. 

Podrobnejšie informácie a kontaktné údaje nájdete na stránke Rodinných pasov v sekcii ZĽAVY. Tak veľa zábavy!

 

Kalendár akcií

10:58 | Dnes je nedeľa 22.07.18
Dnes má meniny Magdaléna
Pošli želanie
Novinky z Facebooku
Pre deti

Odporúčame

Kam s deťmi