Plávanie s Mobikom je plávanie s radosťou

28.03.2018 - Ľudskosť, bezpečnosť, otvorenosť, láska, neformálnosť a entuziazmus – to sú kľúčové slová, ktorými sa riadia v Aqua baby klube Mobik. 

Plávať s Mobikom môžete na dvoch adresách – v bratislavskom Ružinove – v bazéne, ktorý sa nachádza v budove Polikliniky a je k dispozícii iba pre klientov aqua klubu MOBIK, alebo v modernom športovom areáli x-bionic® sphere v Šamoríne. 
S Rodinným pasom získavate zľavu 10% na kurzy "plávania" dojčiat, batoliat a detí predškolského veku od 4 mesiacov do 6 rokov v prevádzke Ružinov a denné letné tábory pre deti od 4 do 7 rokov. Na prevádzku Šamorín sa zľava nevzťahuje.    
Aqua baby klub ponúka viacero kurzov, od tých, ktoré sú určené najmenším bábätkám až po staršie deti, cvičenia pre tehotné ženy či plavecké kurzy na báze jarnej a letnej plaveckej škôlky, PredPlavecký kurz detí od 4.rokov má presný harmonogram výučby v plaveckých skupinách "mobiček", "mobik" aj "mobidyk", podľa požiadaviek objednávateľa.
Kurzy v Mobiku sú prevažne rodič + dieťa, predpalvecké kurzy od 4 rokov sú bez prítomnosti rodiča v bazéne. Plávanie s najmenšími (od 4. mesiaca)
Nie je to klasický plavecký kurz. Ide skôr o pohybovú a sociálnu aktivitu, čiže sa vaše bábätko rozvíja po stránke pohybovej, ale zároveň si buduje aj komunikačné schopnosti. Voda na deti pôsobí blahodarne a preto ide o istú formu hydroterapie. 
Tím zložený z profesionálov vás tu naučí ako správne manipulovať vo vode s bábätkom, navyše drobček sa otužuje, čo pomáha jeho imunite. Plusom sú aj prirodzené dychové cvičenia, ktoré deťom pomáhajú pri predchádzaní respiračných ochorení. Veľmi dobré výsledky majú v Mobiku pri hybných, či koordinačných odchýlkach u hypotonických detí.

Všetky potrebné informácie získate na adrese: mobik@mobik.sk alebo telefonicky na čísle: +421 904 977 007. 

 

Kalendár akcií

04:48 | Dnes je streda 20.03.19
Dnes má meniny Víťazoslav
Pošli želanie
Novinky z Facebooku
Pre deti

Odporúčame

Kam s deťmi