Popusťte uzdu fantázii s fotoaparátom v ruke

02.05.2018 - Máte doma dieťa, ktoré chce viac ako len „mačkať spúšť“ na fotoaparáte? Rado fotí, chce sa to naozaj naučiť a porozumieť fotografii? Potom využite ponuku Ateliéru fantázie, v ktorom od roku 2009 rozvíjajú talent detí vo veku od 7 do 18 rokov. Na tomto kreatívnom mieste si prídu na svoje deti a aj dospelí, ktorí majú blízko k výtvarnému umeniu a fotografii. Fotoklub Ateliér fantázie organizuje každé dva týždne stretnutia, počas ktorých sa na fotografických vychádzkach či túrach učia účastníci zvládnuť rôzne fotografické témy.

„Veľa času venujeme fotografickým experimentom, ktoré pomáhajú rozvíjať kreativitu detí a nezabúdame ani na výber a spracovanie fotografii. Preferujeme individuálny prístup a preto je počet detí na jedného lektora maximálne 7.“

S Ateliérom fantázie môžete tiež zažiť Foto camp, víkendový kurz fotografovania, alebo si užiť letný Foto tábor. Letný Foto tábor to je zábava s fotoaparátom, výlety, workshopy, besedy. Samozrejmosťou je profesionálny, individuálny prístup, súčasťou je pekné ubytovanie a výborná strava. Cieľom je naučiť deti fotograficky vidieť, vnímať svet okolo seba a perfektne zvládnuť svoj fotoaparát. Deti sa okrem toho výborne zabavia, budú súťažiť, športovať, zahrajú sa na lúke, v bazéne, či na ihrisku a tiež sa môžu tešiť na výlety. 
Najúspešnejšie fotografie budú vystavené v rámci mesiaca fotografie v Bratislave na výstave Fotosalón.
Tento rok sa bude tábor konať v krásnom prostredí Malých Karpát, v lokalite Modra -
Harmónia (Penzión Na lúke) v nasledovných termínoch:
8. 7. - 14. 7. 2018 Letný foto tábor I. (6 nocí)
15. 7. - 21. 7. 2018 Letný foto tábor II. (6 nocí)
19. 8. - 25. 8. 2018 Letný foto tábor III. (6 nocí)
Cena: 199€
Tábor je určený deťom vo veku od 9 do 18 rokov.
Prihlášky a všetky potrebné informácie nájdete na stránke www.atelierfantazie.sk
DRŽITELIA RODINNÝCH PASOV MAJÚ 5% ZĽAVU NA POBYTOVÉ AKTIVITY
ATELIÉRU FANTÁZIE.

 

Kalendár akcií

00:35 | Dnes je pondelok 25.03.19
Dnes má meniny Marián
Pošli želanie
Novinky z Facebooku
Pre deti

Odporúčame

Kam s deťmi