Čarovný svet vo Family parku - 22.10. - 1.11.2021, denne od 11:00, Rakúsko  


pred 2 dňami


Čarovný svet vo Family parku - 22.10. - 1.11.2021, denne od 11:00, Rakúsko  

Čarodejnice a kúzelníci z celého sveta sa zlietajú do temného dubového lesa vo Familyparku, aby tu pripravili hrôzostrašné dobrodružstvá. Tento rok sa môžete tešiť na pestrý, zábavný program plný kúziel a prekvapení. Park sa stane svedkom vyčíňania tajuplných bytostí a vy len tak-tak uniknete ich čarom. Strašidelne krásne dekorácie kam oko dovidí, fantastické svetelné efekty počas jazdy na atrakciách a špeciálne vystúpenia sa postarajú o úžasný halloweensky zážitok pre celú rodinu!

Čo presne vás vo Family parku v týchto dňoch čaká? 

Pop-up akrobacia v rámci ktorej sa objavia z ničoho nič ako ozajstní kúzelníci pop-up akrobati, ktorí vás ohromia svojimi kúskami. Pridajte sa aj vy k strašidelne krásnemu sprievodu na prechádzke cez park! 

Abrakadabra! S vašimi zmyslami sa zahrá majster kúzelník a vy začnete pochybovať o tom, čo je skutočné.

V týchto dňoch tu nájdete aj najväčšie tekvice z celého Rakúska. Úžasných strašiakov pripravil majster rezbár. Jeho umelecké diela si budete môcť aj kúpiť. Tekvicu si môžete zarezervovať a pri odchode vyzdvihnúť pri východe.

Drak Dragomir pozýva všetkých odvážlivcov na návštevu do svojej zakliatej jaskyne. Vhodné pre deti od 5 rokov.

Tiež sa bude maľovať na tvár a tak z Family parku neodídete tak ako ste doň vstúpili. Maskérky vám na tvár vyčarujú fantastické i hrôzostrašné masky. Navštíviť tiež môžete atrakciu Bitka pirátov a vyberte si niektorý z mnohých motívov! (za poplatok)

Prah Domu čiernej mágie môžu prekročiť len tí najodvážnejší. Vyčíňajú tu totiž alchymisti, staré čarodejnice, kúzelníci, zaklínači voodoo a vyznávači čiernej mágie z celého sveta. Tak čo, máte dosť odvahy? Otvorené denne od 16:00 do zatvorenia parku a cena vstupenky 3€. Vchod do domu a predaj vstupeniek sa nachádzajú medzi Neptúnovým vodným svetom a Lesným expresom. Vhodné pre návštevníkov od 14 rokov! Predčasné opustenie Haunted House je možné cez núdzové východy.

VIAc INFO TU: https://www.familypark.at/sk/halloween-3/?gclid=CjwKCAjwtfqKBhBoEiwAZuesiMUfPNdr8pfmaEhXv2eYyusI2Z8gF6JDGjVBno5JlSBhD3tV1s-gwxoCE6kQAvD_BwE

S Rodinnými pasmi zľava 1€ na každý Rodinný pas.  

 

 

 

logo Tour Centrope logo BSK