Konečne si tu! LETO v LEONe si Vaše deti užijú s tábormi plnými pohody a zábavy.


pred rokom


Konečne si tu!  LETO v LEONe si Vaše deti užijú s tábormi plnými pohody a zábavy.

Dlhý rok plný školáckych či škôlkarských povinností je za nami a prichádza čas na poriadnu zábavu. Deti si domov zaručene odnesú úsmev na perách, nové priateľstvá a množstvo zážitkov na celý život.

Či už máte doma dobrodruha, umelca, milovníka vody alebo je vaše dieťa za každú srandu, tak LEON denný tábor je skvelá voľba ako zažiť jedinečné leto.

Denný tábor počas celého týždňa vaše dieťa nielen zabaví ale i atraktívnou formou naučí zaujímavé poznatky.

Prinesie nové kamarátstva a množstvo zážitkov z výletov či súťaží v prírode alebo v priestoroch slaného bazéna či na trampolínach v JUMP PARKU.

Tábory sú určené pre deti vo veku od 5 do 12 rokov a sú tématicky rozdelené. Tak si každé dieťa nájde to, čo ho baví najviac. V ponuke je Vitaj leto!, Malí umelci, Záchranári, Moja planéta, Svet zvierat, Let’s Move!, Malí športovci a zakončíme to táborom Bye Bye leto!

Pozor, každý týždeň organizujeme aj plavecké tábory LEON Sharks a úplnou novinkou je intenzívny plavecký tábor Sharks Intensive.

Počas celého pobytu v dennom tábore sa o vaše dieťa postarajú skúsení animátori, ktorí dohliadnu aj na to, aby sa vaše dieťa zdravo a chutne najedlo. Na zreteli majú i dôležitý pitný režim. V LEON reštaurácii sa aj najväčší hladoši (či hundroši) s chuťou pustia do lákavej desiaty, obeda či olovrantu. Pestré a vyvážené jedlo počas celého dňa dodá deťom dostatok síl na objavovanie nového a nepoznaného.

Ešte stále váhate?

Nové moderné priestory LEONu sú komfortné, plne klimatizované, denne upratované a dezinfikované. Rodičia ocenia skvelú dostupnosť a bezproblémové parkovanie. Všetky atrakcie sú pod jednou strechou a v tesnej blízkosti rodinného centra je veľká lúka ako i ďalšie možnosti vyžitia v prírode. Všetko, čo vaše dieťa v LEONE vyskúša a zažije, môže vyskúšať aj po lete spoločne s rodičmi či súrodencami.

Záujem je veľký a miest je málo, preto neváhajte a prihláste sa už teraz. Cena týždenného turnusu je v ponuke už od 189,90 EUR aj s poistením.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a zakúpte vašim deťom zážitky v našich denných táboroch.

My už sa teraz tešíme ako si spolu s tebou a ďalšími kamarátmi užijeme leto.

Viac info o táboroch a zľavách nájdete na www.leoncentrum.sk v prípade otázok nás kontaktujte telefonicky 0948 796 932 alebo emailom tabory@leoncentrum.sk .

 

Zľava pre držiteľov Rodinných Pasov je 5%.

logo Tour Centrope logo BSK