Letné kino v Modre 


pred týždňom


Letné kino v Modre 

Aj v auguste si môžete na nádvorí historickej radnice v Modre (Štúrova 54) pozrieť zaujímavé filmy a dokumenty. Nebude chýbať dobré modranské víno, pivo a nealko občerstvenie. Zoberte si deku a pridajte sa na romantické kino pod hviezdami.

Program na august:

3.8. JUDY – Judy Garland je fenomenálna speváčka a úspešná herečka, jej talent si podmaňuje milióny divákov, jej kariéra je splneným snom. Ale všetko má svoju cenu. V hlavnej úlohe uvidíte brilantnú Renée Zellweger.

10.8. AJ DVAJA SÚ RODINA – Komédia s Omarom Sy v hlavnej úlohe, chytí za srdce mnoho divákov, rovnako ako jeho Nedotknuteľní, v ktorej zažiaril v úlohe netradičného ošetrovateľa imobilného, depresívneho milionára.

17.8. FESTIVAL PÁNA RIFKINA – Príbeh novej komédie legendárneho režiséra a scenáristu Woodyho Allena rozpráva o jeho najväčšej láske – o mágii, ktorú dokáže vytvoriť strieborné plátno.

 

24.8. WHITNEY – Každý veľký úspech je však vykúpený! Dokument od oscarového režiséra Kevina Macdonalda sa ale do tohto boja aj napriek tomu púšťa a nezabudnuteľnou formou približuje božskú Whitney tak, ako ju ešte nepoznáme.

logo Tour Centrope logo BSK