NOVÝ PARTNER- Laser Aréna Bratislava


pred 2 mesiacmi


NOVÝ PARTNER- Laser Aréna Bratislava

Nie sme "len" Laser Aréna!

U nás nájdete nové multifunkčné priestory.

Zažite tu pravú zábavu na viac ako 1000m2 na dvoch poschodiach. Sme NAJVÄČŠIA Aréna na Slovenku a ponúkame najrôznejšie aktivity, takže si každý príde na svoje. 

Snažíme sa neustále zlepšovať našu arénu, rozširovať služby, aby ste u nás našli vždy niečo nové. Sme radi, keď sa k nám vraciate skúšať svoje limity. Pridali sme poschodie, kde vás čaká ÚPLNÁ NOVINKA VO SVETE MINIGOLFU. Príďte vyskúšať 9 tématických jamiek a zažiť u nás bezkonkurenčnú zábavu! 

Okrem svetovej špičky ZONE Laser Tag máme pre vás pripravených množstvo aktivít ako Laser golf, pixel games, zábavné automaty, billiard,stolný futbal a ping-pong, air hockey.

Rezervujte si našu Arénu či na Teambuilding alebo na oslavu pre vaše deti. Výhodou nášho priestoru je nie len jeho variabilita a priestrannosť, ale aj možnosti zábavy pre hostí. U nás nájdete všetko pod jednou strechou. Zabezpečíme vám rezerváciu alebo uzavretú spoločnosť. Máme k dispozícii aj chutnú laser pizzu či catering na mieru. A ak sa vám nechce chystať a premýšľať nad dekoráciou, pripravíme vám aj výzdobu. Darujte dieťaťu zážitok, na ktorý tak ľahko nezabudne - párty v našej hernej aréne!

Máte sa naozaj na čo tešiť! 

 

S Rodinnými pasmi získajte zľavu -10%  na bar, nevzťahuje sa na pizzu.

Fotogaléria

logo Tour Centrope logo BSK