Nový Poskytovateľ- THERMALPARK Dunajská Streda


pred 2 týždňami


Nový Poskytovateľ- THERMALPARK Dunajská Streda

THERMALPARK Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalú relaxáciu pre všetky vekové kategórie.

Na ploche 18 hektárov sú návštevníkom k dispozícii štyri vnútorné a šesť vonkajších bazénov. Termálna voda s teplotou do 39 °C, ktorá sa nachádza až v troch bazénoch, má priaznivé účinky hlavne na pohybové ústrojenstvo.

Pre rodiny s deťmi ponúka kúpalisko zábavu predovšetkým v letnom období. Tešiť sa môžu na detský bazén so zábavnou šmykľavkou, toboganovú vežu so siedmimi toboganmi, vodný zážitkový park Wibit na jazere a pestrý animačný program. Milovníci pohybu sú v hlavnej sezóne očakávaní na športových ihriskách ako plážový volejbal, minigolf, multifunkčné ihrisko, stolný tenis, teqball  či vonkajší šach. Prírodné jazero, ktoré je súčasťou kúpaliska, ponúka možnosť na kúpanie, oddych a vodné športy.

Masážne centrum s pestrou ponukou masáží a špeciálnych procedúr a saunový svet zaručia návštevníkom bezkonkurenčný oddych a uvoľnenie.

Thermalpark ponúka svojim návštevníkom možnosť ubytovania priamo v areáli. 

 

Thermalpark

Pondelok – Nedeľa
9:00 – 20:00

Bazény sa dajú využiť do 19:30!

Masážne centrum

Pondelok – Nedeľa
10:00 – 18:00

 

Saunový svet

Pracovné dni
13:00 – 21:00

Víkendy a sviatky
10:00 – 21:00

 

Sledujte náš facebook Facebook a zapojte sa  do súťaží o vstupenky do Thermalparku v Dunajskej Strede.

Fotogaléria

logo Tour Centrope logo BSK