LEON CENTRUM- INTERIÉROVÉ IHRISKÁ a REŠTAURÁCIA


zľava -5% zľava

5% zľava na, Jungle park, Jump park a na Kombinovaný vstup


LEON CENTRUM- INTERIÉROVÉ IHRISKÁ a REŠTAURÁCIA
JUNGLE PARK je detské interiérové ihrisko, kde sa Vaše ratolesti dokonale vybláznia v bezpečnom prostredí.
Ponúka zábavu pre deti už od niekoľkých mesiacov až po cca 12 rokov a príjemné posedenie pri skvelej kávičke s dezertom pre rodičov. Ihrisko pozostáva z trojpodlažných preliezačiek, šmykľaviek, trampolín, rôznych prekážok, spider veži, a veľa ďalších prekvapení.
 
Pre najmenších lezúňov je oddelene pripravená TODDLER zóna, kde sa rodičia môžu so svojim dieťatkom zabávať s veľkými lego kockami, mäkkými hračkami alebo sa šmýkať priamo do guľôčkového bazéna.
 
JUMP PARK obľubujú predškoláci ako aj teenageri či dospelí. 36 trampolín, rôznych veľkostí pripravených pre všetkých nadšencov skákania. Unikátna NINJA aréna, aj s časomierou, bazén s guličkami, basketbalový kôš ale i 2 zorbingové gule sú k dispozícii pre návštevníkov rodinného centra každý deň od 8 do 20:00hod
 
REŠTAURÁCIA - rodinné centrum by nebolo kompletné bez chutného jedla, nápojov a dezertov. Naša LEON reštaurácia je špecifická práve ponukou špeciálne upravenou pre deti. Detské menu nájdete v LEONe každý deň už od 3,90Eur. Zákazníci rodinného centra veľmi často a radi využívajú našu reštauráciu a ihriská na organizovanie narodeninových a iných osláv. V prípade, že sa rozhodnete pre takúto oslavu u nás, poteší Vás fakt, že oslavy sú na mieru a bez povinných balíčkov či poplatkov.

Fotogaléria

Uplatniť zľavu

Ak si chcete uplatniť zľavu u tohoto poskytovateľa, vyplňte prosím svoje číslo karty a potvrďte.

https://www.leoncentrum.sk/

+421 948 717 997

info@leoncentrum.sk

Zuzany Chalupovej 5
851 07 Bratislava

Bratislavský kraj, SVK

logo Tour Centrope logo BSK