LEON CENTRUM - LETNÉ DENNÉ TÁBORY


zľava -5€

5€ zľava na akýkoľvek denný tábor


LEON CENTRUM - LETNÉ DENNÉ TÁBORY
Leto sa blíži a s ním prichádzajú nezabudnuteľné chvíle plné zábavy, dobrodružstva a nových priateľstiev. Pre všetkých rodičov hľadajúcich ideálnu letnú aktivitu pre svoje deti sme tu my, LEON Rodinné Centrum, aby sme vám ponúkli široký výber detských táborov plných vzrušujúcich aktivít a skvelých spomienok!

S našou bohatou ponukou táborov sme si istí, že vaše deti nájdu to pravé dobrodružstvo, ktoré bude stimulovať ich záujmy a nadšenie. Nech už je váš malý dobrodruh nadšený do plávania, tanca, športu alebo umeleckých diel, máme pre neho čosi pripraveného. Naše tábory sú navrhnuté tak, aby spĺňali potreby detí rôzneho veku a záujmov.

Ak si vaše dieťa túži vychutnať slnečné dni plné radosti a aktivít, náš tým kvalifikovaných animátorov a lektorov im poskytne starostlivosť a bezpečné prostredie, v ktorom budú môcť rozvíjať svoje schopnosti a objavovať nové veci.

Naše letné tábory sú plné zábavy a dobrodružstva, ktoré sa bude vaše dieťa tešiť opakovať každý deň. Okrem klasických aktivít ako plávanie v našom slanom bazéne, športové súťaže a umelecké dielne, naše centrum ponúka aj unikátne atrakcie ako Ninja aréna, guličkový park a skákacie ihrisko. Vaše deti budú mať možnosť objavovať nové zručnosti a zároveň si užiť nezabudnuteľné chvíle so svojimi rovesníkmi.

Pre viac informácií a registráciu na naše letné tábory navštívte našu webovú stránku na www.leoncentrum.sk. Nezmeškajte šancu ponúknuť svojmu dieťaťu nezabudnuteľné letné zážitky v LEON Rodinnom Centre. Prihláste ich už dnes a pripravte sa na to, že bude to najlepšie leto ich života!

Dúfame, že sa s vami a vašimi deťmi stretneme na našich letných táboroch a spoločne si užijeme vzrušujúce a plné zábavy letné dobrodružstvá!

Celú ponuku táborov nájdu na https://www.leoncentrum.sk/denny-tabor.html#/

Cena denného tábora je od 179,90€.

S Rodinnými pasmi získate zľavu 5€ zľava na akýkoľvek denný tábor

 

https://www.leoncentrum.sk/

+421 948 853 392

babyplavanie@leoncentrum.sk

Zuzany Chalupovej 5
85107 Bratislava

Bratislavský kraj, SVK

logo Tour Centrope logo BSK