Vypadni.sk


zľava -10%

10% zľava na rodinu od partnerov vypadni.sk. Akcia chaty platí na do konca Júla 2024 Chata Majka -Krpáčovo mistrikova@brnet.sk Ubytovanie a Bistro u Koníka http://www.ukonika.sk/ Turistická ubytovňa Osada- http://www.privatosada.sk/ Akcia na chaty platí od Júla do konca Augusta 2024 Chata Zlatka- jan.olejnik@mail.t-com.sk Chata Pukanec- mikuskovci@gmail.com Ubytovanie Relax Park- relaxpark.dolnybar@gmail.com


Vypadni.sk

Turisticky portál ponúkajúci ubytovanie .

Chaty so zľavou do konca Júla 2024:

Chata Majka Krpáčovo

Chata Majka sa nachádza v tichom prostredí v známom rekreačnom stredisku Krpáčovo na južnej strane Nízkych Tatier. K dispozícii je chata s kapacitou 12 lôžok (1x3, 1x4, 1x5). Nechýba ani kompletne zariadená kuchyňa a spoločenská miestnosť s krbom a televízorom. K dispozícii je 2x kúpeľňa a 2x toaleta.

Pri chate stojí altánok s krbom s možnosťou opekania a grilovania. Chata je  situovaná priamo v prírode blízko horského potoka, čo dáva široké možnosti na turistiku, prechádzky, hubárčenie. Neďaleko chaty je aj jazero s možnosťou plávania, rybárčenia a člnkovania. V zime si prídu na svoje lyžiari v lyžiarskom stredisku priamo v Krpáčove.

 

Ubytovanie a Bistro U Koníka

Ubytovanie U Koníka sa nachádza v okrese Liptovského Mikuláša, v Nízkych Tatrách, v TOP regióne LIPTOV-TATRY, na hranici Národného Parku Nízke Tatry, priamo v centre starej časti Liptovského Jána, atraktívnej celoročnej turistickej a kúpeľnej oblasti. V objekte je možnosť stravovania a to podľa želania klienta. Penzión U Koníka je kompletne zariadené a veľmi dobre pripravené pre návštevníkov. Celková kapacita ubytovacej časti je 21 osôb z toho 1 prístelka. Kapacita reštaurácie je 35 osôb + terasa pre cca 25 osôb.
 

Turistická ubytovňa Osada

Ubytovacie zariadenie "Osada" sa nachádza v obci Liptovská Osada, 16 km južne od Ružomberka smerom na Banskú Bystricu, na úpätí Donovál, 4 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Liptovské Revúce a 11 km od lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly. Leží na rozhraní Nízkych Tatier a Veľkej Fatry, v mieste stretnutia Revúckej a Lúžňanskej doliny. Z oboch dolín vychádza množstvo zaujímavých turistických aj cykloturistických chodníkov. Je tu veľmi pekná príroda s čistým vzduchom, kde si každý návštevník môže viac či menej aktívne oddýchnuť. Je tu krásne v lete i v zime. Naše ubytovacie zariadenie je využiteľné celoročne. Podľa ročného obdobia je vhodná pre lyžiarske pobyty, lyžiarske výcviky, školské výlety, školy v prírode, športové sústredenia, turistické zrazy, firemné akcie, je vhodné pre skupiny ale aj na rodinnú dovolenku spojenú s oddychom, letnou i zimnou turistikou, výletmi do okolia, zberom lesných plodov alebo bylín v čistom prostredí prekrásnej prírody. Ubytovacia časť je po celkovej rekonštrukcii.

Je tu vytvorených 11 izieb so samostatnými kúpeľkami a spoločenská miestnosť s televízorom, kuchynskou linkou s chladničkou, dvojplatničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. V celom objekte je možmosť pripojenia na internet (WiFi). Vo dvore je možnosť posedenia v novom priestrannom altánku a možnosť opekať grilovať,alebo uvariť si niečo v kotlíku. Výhody ubytovania u nás: Ubytovňa je v centre obce ale v tichom prostredí. V okruhu 150 m je niekoľko obchodou, barov, pošta, aj kostol, parkovanie pri budove alebo v uzamknutom dvore, celoročná dostupnosť autom, blízkosť autobusovej zástavky. Po dohode v blízkej Základnej škole je možné využívať ich športový areál a telocvičňu s posilovňou. V zime aj prírodné klzisko.

 

Chaty so zľavou od júla do augusta:

 

Chata Zlatka

Chata Zlatka leží v lone panenskej prírody v osade Letanovský Mlyn, ktorá je súčasťou jednej z najkrajších a najnavštevovanejších oblastí Slovenského raja – Prielomu Hornádu. Len 50 metrov od chaty vedú obľúbené turistické chodníky, okrem náučného chodníka Prielomom Hornádu sú to napríklad chodníky na Kláštorisko, Tomášovský výhľad, na Podlesok, do Čingova a ďalšie.

Chata Zlatka má celkovú kapacitu 9 lôžok. V podkroví sa nachádzajú dve spálne, jedna priechodná 3-lôžková s možnosťou prístelky a jedna nepriechodná dvojlôžková, taktiež s možnosťou prístelky. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť so sporákom na drevo, v ktorej sú návštevníkom k dispozícií 2 lôžka. Okrem toho na prízemí nájdeme kuchynku s plynovou dvojplatničkou a kúpeľňu so sprchovým kútom a WC. V chate je iba úžitková voda, pitnú vodu si možno nabrať v studničke vzdialenej od ubytovania približne 300 metrov. V chate je elektrina, ktorú zabezpečuje solárny panel. Elektrina postačuje na osvetlenie, nabíjanie mobilných telefónov a fotoaparátov. Pred chatou sa nachádza posedenie, ohnisko na opekanie a hojdacia sieť. Parkovať možno priamo pri chate, alebo i v obci Letanovce.

 

Chata Pukanec

 
Chata Pukanec sa ukrýva v krásnom a tichom prostredí Štiavnických vrchov, v chatovej osade na okraji starej baníckej obce Pukanec. Svojim návštevníkom poskytuje dokonalé súkromie a ničím nerušený relax. Voľné chvíle môžu hostia využiť na prechádzky lesom, cyklistiku, zber húb či rybolov na neďalekých jazerách.

Chata Pukanec má celkovú kapacitu 7-8 osôb. Nachádza sa v nej jedna štvorlôžková spálňa s kachľovou pecou, spoločenská miestnosť s krbom, tromi pevnými lôžkami a prístelkou, plne vybavená kuchynka s tradičnou pecou, plynovým sporákom, chladničkou, mikrovlnkou i rýchlovarnou kanvicou, a samozrejme kúpeľňa s WC.
Pred objektom sa nachádza altánok s posedením. Tu si môžu návštevníci pripravovať jedlá na otvorenom ohnisku i vo vonkajšom krbe.
Parkovanie je možné priamo pri chate.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Ubytovanie Relax Park

Ubytovanie Relax Park sa nachádza na brehoch štrkoviska na okraji obce Dolný Bar, v oblasti Podunajska a Žitného ostrova. Štrkovisko je bohato zarybnené a v sezóne od apríla do októbra ponúka bohaté možnosti rybolovu. Na svoje si tu však prídu nielen rybári. Relax Park je ideálne miesto na oddych a rekreáciu pre rodiny s deťmi, partie priateľov i pre každého, kto si chce dopriať nerušený relax v tichom, slnkom zaliatom prostredí.

Ubytovanie poskytujeme v dvanástich vilkách – chatkách. Šesť z nich je 5-lôžkových, štyri 6-lôžkové a dve 3-lôžkové s extra zariadením (TV, mikrovlnka). Vo všetkých vilkách sa nachádza obývacia miestnosť, jedálenský kút, kuchynský kút, kúpeľňa a WC. Pri chatkách je možnosť vonkajšieho posedenia. V prípade záujmu hosťom zapožičiame kotlík a gril.
V areáli Relax Parku sa nachádza bufet i detské ihrisko. Parkovanie je zabezpečené priamo v areáli.
Ubytovanie Relax Park je vhodné i pre usporadúvanie firemných akcií a rodinných osláv.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

 

Fotogaléria

https://www.vypadni.sk/

sekretariat.waypoint@gmail.gmail.com

Lesná 4001/13
92101 Banka

Trnavský kraj, SVK

logo Tour Centrope logo BSK