www.japonskeplienky.sk


zľava 2,50€
Starostlivosť o telo

    zľava: 2,5 Euro na nákup


www.japonskeplienky.sk

Aj vy hľadáte pre svoje bábätko len to najlepšie? A poznáte už JAPONSKÉ PLIENKY? Tajomstvo Moony Air Fit plienok tkvie v materiáli výnimočnej kvality, unikátnom dizajne aj pohodlnosti. S Rodinnými pasmi máte pri nákupe zľavu 2,50€. U tohto poskytovateľa zliav nezabudnite zadať kód RODINNE2022

V čom teda spočíva výnimočnosť týchto plienok? Plienky Moony Air Fit sú navrhnuté tak, aby trojrozmerne obopínali telíčko dieťaťa s tým, že bránia akémukoľvek úniku tekutín aj v prípade pohybu. Pri navrhovaní plienok Moony sa dbalo na požiadavku matky, že plienka musí dokonale obopínať telíčko dieťaťa a pritom dieťa netlačiť. Tlak v gumičke je preto o 50% nižší ako u bežných plienok.

 

Na výrobu Moony plienok sa používajú len tie najkvalitnejšie materiály. Aj preto sú prípady zaparenín ojedinelé a Moony Air Fit sú vhodné pri liečbe prípadov plienkovej dermatitídy. Pri výrobe japonských plienok Moony Air Fit sú používané len ekologicky čisté a bezpečné materiály, ktoré neobsahujú formaldehyd, ftaláty a zlúčeniny chlóru. Plienky nie sú ani parfumované.

 

Mäkké a nadýchané plienky sa vyrábajú z buničiny a netkanej textílie, avšak vnútorné vlákna sú veľmi tenké, jemné a pritom absorbujú dostatok tekutiny veľmi rýchlo. Preto pokožka dieťaťa zostáva dlhý čas suchá. Hrúbka týchto plienok je len 3 mm, napriek tomu sú ich absorbčné vlastnosti unikátne.

 

Uplatniť zľavu

Ak si chcete uplatniť zľavu u tohoto poskytovateľa, vyplňte prosím svoje číslo karty a potvrďte.

https://www.japonskeplienky.sk

0940 625 198

info@japonskeplienky.sk

Urmince 306
95602 Bratislava

Bratislavský kraj, SVK

logo Tour Centrope logo BSK