Familypark Rakúsko


zľava -2 Eur
Voľný čas a hobby

S Rodinnými pasmi získajte 2 Eur zľavu na vstupenku


Familypark Rakúsko

Zasadený do Rustskej pahorkatiny, iba niekoľko kilometrov od Neziderského jazera a jazerného mesta Rust, ponúka Familypark na ploche 145.000 m² množstvo atrakcií pre všetky vekové kategórie.

V štyroch rozličných tematických svetoch – Erlebnisburg (zážitkový hrad), Märchenwald (rozprávkový les), Bauernhof (gazdovský dvor) a Abenteuerinsel (dobrodružný ostrov) pozýva maskot parku kocúr Filippo malých i veľkých na pestrú objaviteľskú cestu plnú zábavy a akčných scén. Park ponúka viac ako 30 dráhových atrakcií zážitkové ihriská a vodné plochy, preliezačky, hudobné divadlo a spoločné hry, pri ktorých je veľa čo objavovať.

Vo Familyparku však nenájdete iba atrakcie. Celý areál parku je popretkávaný idylicky upravenými zelenými plochami, ktoré návštevu parku obohacujú o bohaté farebné záhony, potôčiky a okrasné dreviny, plné fantázie. Familypark je viac ako iba zážitkový park s jednotlivými atrakciami. Ponoríte sa do fantastického sveta plného zábavy a dobrodružstva, ktorý bol dotvorený do najmenších detailov s fantáziou a hojnosťou kreativity.

Na každý Rodinný pas tu máte zľavu 2€.

Fotogaléria

Video

Uplatniť zľavu

Ak si chcete uplatniť zľavu u tohoto poskytovateľa, vyplňte prosím svoje číslo karty a potvrďte.

https://www.familypark.at

office@familypark.at

Märchenparkweg 1
7062 St. Margarethen im Bgld.

Burgenland, AUT

logo Tour Centrope logo BSK