De la mer


zľava
Šport

    zľava: 10%


De la mer

Zľavy s Rodinnými pasmi v DE LA MER

 Detské plavecké centrum de la mer v Rovinke sa venuje plávaniu dojčiat od 4 mesiaca života, plávaniu batoliat a detí predškolského veku. Lekcie baby plávania sú vedené metódou Evy Kiedroňovej. Pre mladšie detičky ako 4.mesiace ponúka napríklad kurzy ,,Vaničkovania,, ktoré je určené na prvé zoznámenie sa bábätiek s vodou.

 Plávanie dojčiat

Plávanie dojčiat podporuje vývin ich psychomotorických zručností. Detičky si tiež budujú sebadôveru a autonómiu. Deti sa učia vo vode správne dýchať, zadržať dych aj plynulo vydýchnuť do vody, čo podporuje rozvoj kapacity pľúc. Pohyb vo vode tiež priaznivo pôsobí na peristaltiku čriev, čím pomáha predchádzať zápche a bolestiam. Dieťa si posilní nielen svalstvo, ale aj imunitu, správnu činnosť srdca a pľúc. 

Hodina v de la mar

O spokojnosť a bezpečnosť detí sa starajú akreditované inštruktorky. Každá hodina  určená pre malého plavca prebieha hravou formou.

Plávanie pre tehotné

V de la mer sa tiež starajú o budúce mamičky. Plávanie pre tehotné ženy organizujú od ukončeného 13. týždňa tehotenstva. Dámy s bruškom – plávať budete v bazéne so slanou vodou - v bazénoch “röchling polystone”, ktoré sú známe výnimočne vysokou chemickou odolnosťou. Odolávajú vode, anorganickým kyselinám, zásadám a soliam. Dezinfekcia bazéna je zabezpečená slanou vodou v koncentrácii 5kg/m3. Tento šetrný spôsob zabezpečuje krištáľovo čistú vodu bez zápachu chlóru. Slanosť vody zabezpečuje technológia, ktorá riadi elektrolýzu a automaticky upravuje pH v bazéne. Čistotu bazéna zabezpečuje špičková filtračná technológia Clearpro, so špeciálnym filtračným sklom afm, ktorá zachytí aj amonné ionty.   

ZĽAVA S Rodinným pasom: 

10 % zľava na:

  • 1 mesačný kurz MINI - plávanie dojčiat a malých detí
  • 3 mesačný kurz PLUS - plávanie dojčiat a malých detí
  • kurz INDIVIDUAL - plávanie dojčiat a malých detí
  • 1 mesačný kurz Aqua Prenatal - cvičenie vo vode  pre tehotné ženy
  • 1 mesačný kurz „Vaničkovania“1 hodinu RODINNÉHO PLÁVANIA

Viac informácii na: https://www.de-lamer.com/

 

Uplatniť zľavu

Ak si chcete uplatniť zľavu u tohoto poskytovateľa, vyplňte prosím svoje číslo karty a potvrďte.

https://www.de-lamer.com

421905907122

info@de-lamer.com

Slnečnicová
90041 Bratislava, Rovinka

Bratislavský kraj, SVK

logo Tour Centrope logo BSK