Amélie Lilge parfums


zľava -5%, -10%

-10% zľava na semináre o vôňach a parfumérstve -5% zľava na osobný parfém na adrese poskytovateľa


Amélie Lilge parfums

Iste každý z nás chce pekne voňať a cítiť sa komfotne. Práve preto prichádza Amelie Lilge parfums a ponúka svoje osobné parfúmy a semináre o parfémoch. 
Na seminároch sa dozviete viac o prírodných vôňach, o tom ako funguje náš čuch, ako si tento zanedbávaný zmysel môžeme kultivovať, ako súvisí vdychovanie vôní s našimi pocitmi a emóciami. Amélie Lilge parfums ponúka  konzultácie a výber vôní pre váš osobný parfúm. 

Čo to je vlastne OSOBNÝ PARFUM?

Osobný parfum je iba o VÁS.
Príťe a vône vás zoberú na ďaleké exotické cesty starovekých karaván a plavieb za vonnými látkami.

Najprv ovoniate hlboké a starobylé základné tóny ako je myrha a kadidlo z Ománu, opoponax (sladká myrha) zo Somálska a Etiópie, peruánsky balzam, vanilka, tonka z Venezuely, biely santal z indického Majsúru, nard Márie Magdalény a mnohé iné, ktoré poznali a obchodovali s nimi všetky staroveké civilizácie. Vonné karavány a starobylé plachetnice  ich privážali z exotických diaľok do Európy, kde boli vyvažované zlatom , či samé používané ako platidlo .
Stredné tóny - to je záplava kvetín z našich aj orientálnych záhrad - ruža damašská , jazmín, ylang ylang, karafiát, magnólia a mnoho ďalších.
No a nakoniec, to čo nám môže spôsobiť až kunderovskú "neznesiteľú ľahkosť bytia", to sú najľahšie a najvýraznejšie, hravé a rýchlo sa vytrácajúce horné tóny ihličnanov a citrusových plodov zo slnkom zaliateho Stredomoria, bylinky z kláštorných záhrad, upokojujúca levanduľa z nekonečných levanduľových polí v Provensálsku a exotické voňavé koreniny. 

Keď toto všetko skúsite na vlastný nos, vyberiete si z každého tónu napríklad 3 tie vaše NAJ vône a ja vám z nich na mieru vyrobím Váš OSOBNÝ PARFUM.

Jeho výroba zaberie nejaký čas, ale o to krajší a hodnotnejší výsledok - parfém len pre Vás - získate.
A s ním samozrejme aj ďalšie bonusy - vaša krásna vôňa pritiahne pozornosť okolia, vy sa budete cítiť krásni a milovaní, a v neposlednom rade, 100% prírodné Bio oleje použité pri tvorbe parfému majú veľmi pozitívny vplyv na psychiku aj na fyzické zdravie človeka.

Verte, je to jedinečný zážitok a výsledok vás určite milo prekvapí.


Fotogaléria

https://www.facebook.com/Amelielilgeparfums

0902620306

amelielilgeparfums@gmail.com

Nejedlého 6
84102 Bratislava

Bratislavský kraj, SVK

logo Tour Centrope logo BSK