TITORI- Aplikácia na spolujazdu


zľava 100%

100% zľava na nákup paušálu (12,99Eur) v aplikácií TITORI aplikácia na zdieľanú jazdu (aj krátke prepravy) do konca roka t.j. 31.12.2024, následnú zľavu 3Eura do konca roka 31.12.2025.


TITORI- Aplikácia na spolujazdu

Necestuj viac sám a hravo si poníž náklady na cestovanie s aplikáciou TITORI, nájdeš v appstore aj na Google play.

 

1. Stiahni si aplikáciu TITORI podľa tvojho mobilného telefónu (App Store / Google play)

2. Zadaj miesto, termín odchodu a cieľovú destináciu.

3. Počkaj na potvrdenie vodičom, o ktorom ťa budeme automaticky informovať.

4. Nastúp do auta a uži si jazdu!

 

1.Finančné Úspory: Jednou z hlavných výhod zdieľanej jazdy je možnosť šetriť peniaze. Náklady na palivo a iné výdavky na cestovanie sa delia medzi všetkých cestujúcich, čo robí zdieľanú jazdu cenovo efektívnym spôsobom dopravy.

2.Ekologický Aspekt: Menej áut na cestách znamená menej emisií. Zdieľaná jazda pomáha znížiť uhlíkovú stopu, čo je dôležité pre lepšie životné prostredie a zachovanie planéty pre budúce generácie.

3.Komfort a Spoločnosť: Zdieľaná jazda môže byť spoločenským zážitkom. Môžeš spoznať nových ľudí a zdieľať príjemné chvíle počas cesty. Okrem toho, cestovanie s ďalšími ľuďmi môže byť oveľa zábavnejšie ako jazda osamote.

4.Flexibilita: S aplikáciou TITORI môžeš ľahko plánovať svoje cesty a vyraziť na dobrodružstvo kedykoľvek budeš chcieť. Nemusíš sa riadiť pevnými jazdnými poriadkami, ako pri verejnej doprave.

5.Možnosti Dlhých Trás: Okrem mestských presunov môžete na TITORI nájsť aj dlhé trasy pre cestovanie medzi mestami alebo krajinami. To vám umožňuje objaviť nové miesta a kultúry bez vlastného auta.

 

Viac info nájdete:

IG: Titori

FB: Titori

Fotogaléria

https://titori.sk/

0903439007

titori.official@gmail.com

Gaštanová 21
01007 Žilina

Bratislavský kraj, SVK

logo Tour Centrope logo BSK